اختصاص آپارتمان های حزب الله به خانواده های لبنانی در صیدا

به گزارش تاورنا، خبرنگاران: جنبش حزب الله لبنان دو دستگاه آپارتمان خود را در صیدا در اختیار چند خانواده لبنانی که خانه هایشان بر اثر درگیری های اخیر بین ارتش و افراد مسلح یک شیخ سلفی تخریب شده بود، قرار داد.

اختصاص آپارتمان های حزب الله به خانواده های لبنانی در صیدا

جهت دریافت خدمات نوسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از دیلی استار، پس از اینکه در جریان درگیری های اخیر ارتش لبنان با شبه نظامیان شیخ احمد الاسیر تعداد از خانه های شهروندان آسیب دید، حزب الله آپارتمان های خود در منطقه عبرا را تخلیه کرد، تا این خانواده های لبنانی در آنجا ساکن شوند.

حزب الله این آپارتمان ها برای کنترل و تحت نظارت دریافت این شیخ سلفی خریده و نیروهای خود را در آنجا مستقر نموده بود.

این اقدام حزب الله با خشم الاسیر روبرو شده بود و حتی تهدید نموده بود که اگر نیروهای حزب الله دست از کنترل وی برندارند به آنها حمله خواهد نمود.

بر اساس این گزارش، با وجود اینکه این آپارتمان ها در فاصله 20 متری از مکان درگیری بین شبه نظامیان الاسیر و ارتش لبنان قرار داشت اما هیچ آسیبی به آنها وارد نشده بود.

پس از اینکه یک شنبه گذشته افراد مسلح هوادار شیخ احمد الاسیر سرنموده سلفی های لبنان به یک ایستگاه نظامی در شهر صیدا حمله کردند، ارتش لبنان با صدرو بیانیه ای با محکوم کردن این حمله که به صورت ناجوانمردانه و بدون هیچ دلیلی صورت گرفت، گفت که با عاملین این حمله به شدت برخورد خواهد نمود.

نیروهای ارتش لبنان پیروز شدند در عرض کمتر از دو روز مجتمع محل اقامت افراد الاسیر به کنترل خود در آورد. در جریان این عملیات دستکم 25 شبه نظامی کشته و بیش از 60 نفر دستگیر شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 750

به "اختصاص آپارتمان های حزب الله به خانواده های لبنانی در صیدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص آپارتمان های حزب الله به خانواده های لبنانی در صیدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید