بیش از 2000 نفر در تکمیل ظرفیت بدون آزمون کاردانی فنی و حرفه ای انتخاب رشته کردند

به گزارش تاورنا، تا به امروز بیش از 2000 نفر در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی انتخاب رشته کردند.

بیش از 2000 نفر در تکمیل ظرفیت بدون آزمون کاردانی فنی و حرفه ای انتخاب رشته کردند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، براساس مصوبه بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو 22 مهر 99 مقرر شد برای ظرفیت های خالی مانده رشته محل هایی که در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی سال 1399 تکمیل نشده، پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) برای نوبت بهمن ماه صورت گیرد.

شرایط ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی در سایت سازمان سنجش درج شده است و مطابق اعلام فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تا به امروز 2 هزار و 193 نفر نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام اقدام کرده اند.

گفتنی است، متقاضیان ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در این مرحله می توانند تا فردا، چهارشنبه 17 دی 99 با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته به صورت اینترنتی اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1426

به "بیش از 2000 نفر در تکمیل ظرفیت بدون آزمون کاردانی فنی و حرفه ای انتخاب رشته کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 2000 نفر در تکمیل ظرفیت بدون آزمون کاردانی فنی و حرفه ای انتخاب رشته کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید