ترافیک جاده ها بیشتر شد ، 11 جاده مسدود است

به گزارش تاورنا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از تعطیلات رسمی و روز های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه، مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

ترافیک جاده ها بیشتر شد ، 11 جاده مسدود است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک جاده ها بیشتر شد

وی در تشریح آخرین شرایط تردد در جاده ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2299 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.6 درصد افزایش را نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

11 جاده مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی یادآور شد: در حال حاضر محور وازک-بلده در مازندران، جاده شهداد-نهبندان، جاده پونل - خلخال، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور سروآباد-پاوه و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محرابی نیا اضافه کرد: همچنین در حال حاضر محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان، محور خرم آباد-پلدختر، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

آزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

وی توضیح داد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-قزوین با 107 هزار و 331 تردد، آزادراه کرج-تهران با 97 هزار و 585 هزار و 128 تردد و آزادراه تهران-کرج با 96 هزار و 83 تردد ثبت شد.

اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: طبق اعلام قبلی، محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح جهت، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران

محرابی نیا گفت: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در آزادراه قزوین-رشت، آزادراه تهران-شمال و محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، در جهت رفت و برگشت تردد روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - تهران محدوده مهرویلا و حدفاصل ساسانی تا پل کلاک سنگین است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1420

به "ترافیک جاده ها بیشتر شد ، 11 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک جاده ها بیشتر شد ، 11 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید