تشدید اعمال محدودیت های تردد در خوزستان، جز در موارد خاص، مجوز تردد صادر نمی گردد

به گزارش تاورنا، رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از سه شنبه در ورودی ها و خروجی های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی گردد.

تشدید اعمال محدودیت های تردد در خوزستان، جز در موارد خاص، مجوز تردد صادر نمی گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ رضا دولتشاهی، رئیس پلیس راه خوزستان امروز در اشاره به آخرین شرایط ورودی ها و خروجی های خوزستان اظهار کرد: از 25 بهمن ماه طرح محدودیت های کرونایی در خوزستان شروع شده است و پلاک های غیر بومی حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارند.

رئیس پلیس راه خوزستان با بیان اینکه پلاک های بومی خوزستان نیز اجازه خروج از استان را ندارند گفت: متخلفان در شهرهای با شرایط نارنجی، 500 هزار تومان و در شهرهای با شرایط قرمز نیز خودروهایی که این قانون را رعایت نکنند، یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

وی اضافه نمود: تا به امروز بیشتر سعی شده با تذکر، خودروها را به مبدا بازگردانیم اما اکنون با توجه به حساسیت های به وجود آمده و شرایط وخیم، اعمال قانون با شدت بیشتری انجام خواهد شد.

دولتشاهی گفت: از سه شنبه، 5 اسفندماه در ورودی ها و خروجی های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد خواهد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی گردد , این محدودیت ها به شدت اجرایی خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1498

به "تشدید اعمال محدودیت های تردد در خوزستان، جز در موارد خاص، مجوز تردد صادر نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید اعمال محدودیت های تردد در خوزستان، جز در موارد خاص، مجوز تردد صادر نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید