تمام خانوارهای یارانه بگیر می توانند وام یک میلیونی دریافت نمایند

به گزارش تاورنا، سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا گفت: زمان مشخصی برای اتمام ارسال کدملی سرپرستان خانوار برای دریافت وام یک میلیونی وجود ندارد و تمام خانوارهای یارانه بگیر این تسهیلات را دریافت می نمایند.

تمام خانوارهای یارانه بگیر می توانند وام یک میلیونی دریافت نمایند

به گزارش تاورنا به نقل از ایرنا، با شیوع بیماری کرونا دولت تصمیم گرفت به 24 میلیون خانوار یارانه بگیر وام یک میلیون تومانی به صورت قرض الحسنه با اقساط 30 ماه پرداخت کند.

متقاضیان دریافت وام باید کدملی سرپرست خانوار را با سیم کارت شخصی به سامانه 6369 پیامک نمایند.

گروه اول (27 تا 31 فروردین ماه) درخواست خود را به وسیله پیامک ارسال کردند و در نتیجه برای 17 میلیون و 153 هزار و 21 سرپرست خانوار وام در چهارم اردیبهشت ماه واریز شد.

گروه دوم از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه فرصت داشتند کدملی خود را ارسال نمایند و براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه پنجشنبه (11 اردیبهشت) وام واریز می گردد.

همچنین فرصت دوباره ای برای کسانی که سیم کارت ندارند داده شد تا 18 اردیبهشت سیم کارت تهیه و پیامک ارسال نمایند و وام خود را بعد از ماه رمضان دریافت نمایند.

حسین میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا گفت: محدودیت زمانی برای ارسال کدملی وجود ندارد و سرپرستان خانوار می توانند کدملی خود را برای دریافت وام ارسال نمایند و تا خاتمه شیوع بیماری پرداخت ها ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 983

به "تمام خانوارهای یارانه بگیر می توانند وام یک میلیونی دریافت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام خانوارهای یارانه بگیر می توانند وام یک میلیونی دریافت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید