خبرنگاران فراخوان ثبت نام پزشکان و پرستاران داوطلب در خراسان جنوبی

به گزارش تاورنا، بیرجند - خبرنگاران - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از فراهم شدن امکان ثبت نام پزشکان، پرستاران، دانشجویان پزشکی دوره اینترن و پرستاری ترم ششم به بعد داوطلب خدمت در بیمارستان های مشخص کرونا در استان خراسان جنوبی خبر داد.

خبرنگاران فراخوان ثبت نام پزشکان و پرستاران داوطلب در خراسان جنوبی

بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند، جلال احمدی گفت: داوطلبان می توانند یکی از بیمارستان های ولی عصر (عج) بیرجند، شهید مصطفی خمینی طبس، شهدای قاین و حضرت رسول (ص) فردوس را انتخاب کنند.

وی افزود: بعد از ثبت نام از بیمارستان های مذکور با داوطلبان تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم درخصوص شیفت براساس نیاز بیمارستان و انتخاب داوطلب انجام خواهد شد.

فراخوان داوطلبان خدمت در مراکز بهداشتی و درمانی محل بستری بیماران کرونا ویروس خواهد بود و دانشجویان پرستاری ترم ششم به بالا، بازنشستگان مشروط به اینکه دو سال از مدت بازنشستگی نگذشته باشد و دانشجویان پزشکی دوره اینترنی امکان ثبت نام دارند.

همچنین در این فراخوان با تاکید بر اینکه وسایل حفاظت فردی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت، تصریح شده است: در صورتی که یکی از گروه های در معرض خطر ابتلا به کرونا ویروس هستید برای حفظ سلامتی خود از اعلام داوطلبی خودداری کنید.

شیفت ها شناور و برحسب ساعت و روز اظهار شده توسط افراد تنظیم خواهد شد.

داوطلبان خدمت در بیمارستان های خراسان جنوبی برای نام نویسی به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند https://www.bums.ac.ir مراجعه کنند.

خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند 11 شهرستان دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 901

به "خبرنگاران فراخوان ثبت نام پزشکان و پرستاران داوطلب در خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فراخوان ثبت نام پزشکان و پرستاران داوطلب در خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید