زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان مسکن کارگری تمدید شد

به گزارش تاورنا، خبرنگاران/ایلام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از تمدید زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان مسکن کارگری تا اطلاع ثانوی اطلاع داد.

زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان مسکن کارگری تمدید شد

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

شکراله شیرخانی در گفت و گو با خبرنگاران، در فضای مجازی، با اشاره به تفاهمنامه بین وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی برای مسکن کارگران، اظهار کرد: در طرح اقدام ملی مسکن کارگری تعداد 4224 نفر از جامعه هدف که متشکل از کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران تحت پوشش تامین اجتماعی و زنان سرپرست خانوار می باشد ثبت نام نموده اند که با توجه به احراز شرایط متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن، چنانچه تا به امروز پیروز به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه نشدند در فرصت به جامانده نسبت به تکمیل موجودی اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه آمار ثبت نام شدگان در این طرح به تفکیک شهرستان توسط وزارت متبوع اعلام شده است، گفت: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه های هدف مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آن ها کامل شده باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام توضیح داد: بانک توسعه تعاون وام صد میلیون تومانی برای تامین مسکن در اختیار کارگران قرار می دهد که از بین آنها کارگرانی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند و واجد شرایط هستند و در اولویت پرداخت وام قرار خواهند گرفت.

شیرخانی با بیان اینکه علاوه بر کارگران، تعاونی ها هم جزء مشمولان وام صد میلیون تومانی هستند، اضافه نمود: آنهایی که در قالب تعاونی متقاضی ساخت مسکن هستند می توانند این وام صد میلیون تومانی را علاوه بر سایر تسهیلات دریافت نمایند.

وی توضیح داد: مسکن یکی از الزامات اولیه در راستای صیانت از جامعه کار و کوشش است و کارگر اگر دارای مسکن باشد و از این بابت دغدغه ای نداشته باشد با آرامش روحی و روانی بیشتری در کار و فراوری ایفای نقش می نماید و این مهم اثرات اجتماعی و مالی زیادی بر خانواده ها دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1422

به "زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان مسکن کارگری تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان مسکن کارگری تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید