مذاکرات گمرکی ایران با استرالیا، مالزی و ژاپن در بروکسل شروع شد

به گزارش تاورنا، به گزارش خبرنگاران به نقل از گمرک، فرود عسگری با روسای گمرکات استرالیا، مالزی و ژاپن در بروکسل مصاحبه و روسای گمرکات این کشورها بر توسعه مناسبات گمرکی با ایران تاکید کردند.

مذاکرات گمرکی ایران با استرالیا، مالزی و ژاپن در بروکسل شروع شد

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

رئیس کل گمرک ایران در دیدار با رئیس کل گمرک ژاپن، موضوعات اصلی در حوزه امور گمرکی دو کشور را در چارچوب مذاکرات دو ماه پیش مطرح و مقرر شد موانع گمرکی دو کشور برای تسهیل تجارت در چارچوب موافقت نامه یاری های متقابل اداری و آموزشی آنالیز آنالیز و حل و فصل گردد.

همچنین در دیدار فرود عسگری با رئیس کل گمرک مالزی محورهای مشترک گمرکی بحث و آنالیز شد. در این دیدار رئیس کل گمرک مالزی از همکاری های آموزشی مشترک استقبال کرد و قرار شد مقدمات برگزاری دوره های آموزشی مشترک میان گمرکات دو کشور از سوی مسعود عاطفی نماینده دائم ایران در سازمان جهانی گمرک و نماینده گمرک مالزی تدوین و اجرایی گردد.

رئیس کل گمرک ایران مذاکراتی را نیز با رئیس کل گمرک و امور مرزی استرالیا در بروکسل داشت و در این مذاکرات تجربیات ایران در مبارزه با مواد مخدر و قاچاق به طرف مقابل منتقل شد و رئیس کل گمرک استرالیا از انتقال این تجربیات به گمرک استرالیا از سوی گمرک ایران استقبال کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 412

به "مذاکرات گمرکی ایران با استرالیا، مالزی و ژاپن در بروکسل شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات گمرکی ایران با استرالیا، مالزی و ژاپن در بروکسل شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید