واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات قلعه نویی: تا تعیین تکلیف نهایی پیگیری می کنیم، باید به مرجع ذیصلاح مستندات ارایه کنند

به گزارش تاورنا، مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران اطمینان داشته باشند اظهار نظرهای اخیر را با جدیت و در مراجع ذیصلاح پیگیری می کنیم و افرادی که اظهارات خلاف واقع مطرح کرده اند باید ادله و مستندات ارایه کنند.

واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات قلعه نویی: تا تعیین تکلیف نهایی پیگیری می کنیم، باید به مرجع ذیصلاح مستندات ارایه کنند

به گزارش تاورنا، در پی اظهارات اخیر امیرقلعه نویی پس از بازی برتر و پیروزی سرخپوشان در نیمه نهایی جام حذفی، مهدی ذاکر در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: با عنایت به بازی غرورانگیز و برتری جویانه تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی و راهیابی به فینال مسابقات و نظر به این که برخی اشخاص با اظهارات خلاف واقع خود، باعث تشویش اذهان عمومی و تکدر خاطر میلیون ها هوادار پرسپولیس شدند.

وی اضافه کرد: اعلام می کنیم؛ هواداران فهیم و پر شور و شعور پرسپولیس اطمینان خاطر داشته باشند که مدیریت حقوقی باشگاه تا معین تکلیف نهایی، موضوع پیش آمده و ادعاهای مطرح شده را با جدیت تمام در مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد کرد. این افراد باید ادله و مستندات خود را ارایه نمایند و در این مراجع پاسخگو باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 215

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات قلعه نویی: تا تعیین تکلیف نهایی پیگیری می کنیم، باید به مرجع ذیصلاح مستندات ارایه کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات قلعه نویی: تا تعیین تکلیف نهایی پیگیری می کنیم، باید به مرجع ذیصلاح مستندات ارایه کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید