چهار انتصاب جدید توسط وزیر ارتباطات

به گزارش تاورنا، تهران- خبرنگاران- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در احکامی جداگانه دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، رئیس جدید پژوهشگاه فناوری اطلاعات، مدیرعامل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت و عضو جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را منصوب کرد.

چهار انتصاب جدید توسط وزیر ارتباطات

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز و پس از معرفی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حکم رئیس جمهور، رضا باقری اصل به عنوان دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب شد.

باقری اصل پیش از این به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، مسئولیت راهبری دولت الکترونیکی را بر عهده داشت.

محمدجواد آذری جهرمی، در حکم دیگری، بهزاد اکبری عضو سابق هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات جایگزین باقری اصل کرد.

وزیر ارتباطات همچنین در حکم جداگانه ای، وحید یزدانیان را به عنوان رئیس پژوهشگاه فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات) منصوب کرد. یزدانیان پیش از این رئیس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات بود.

آذری جهرمی در حکم دیگری، با قدردانی از کوشش های صادق عباسی شاهکوه در طول تصدی مسئولیت مدیرعاملی شرکت ارتباطات زیرساخت، او را به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت زیرساخت و نیز رئیس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات منصوب کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکم دیگری، حمید فتاحی را به عنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد. فتاحی پیش از این معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت بود.

علمی ** 9207 ** 1836 **9129

منبع: ایرنا
انتشار: 1 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 206

به "چهار انتصاب جدید توسط وزیر ارتباطات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار انتصاب جدید توسط وزیر ارتباطات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید