کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و نساجی

به گزارش تاورنا، کارشناس داوری فوتبال می گوید داور بازی پرسپولیس و نساجی عملکرد خوبی داشته است.

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و نساجی

جعفر خوشرو کارشناس داوری فوتبال در گفت وگو با تاورنا درباره عملکرد داوری در بازی پرسپولیس و نساجی مازندران در بازی معوقه هفته ششم لیگ برتر اظهار کرد: این بازی، یک مصاف درگیرانه بود و داور این بازی مجبور شد بیش از حد بازی را متوقف کند تا بتواند بازی را کنترل کند. اگر او بازی را رها می کرد و بازی را متوقف نمی کرد شرایط فرق می کرد. وقتی بازی جوانمردانه باشد، قطعا داور آوانتاژ می دهد، تماشاچیان هم لذت می برند هر چند که داور کوشش کرد این بازی برای تماشاگران لذت بخش باشد و سعی می کرد آوانتاژ را بدهد ولی در موقعیت هایی دست آقای کرمانشاهی در بازی بسته بود و مجبور بود تا بازی را متوقف کند.

وی ادامه داد: در دقیقه 40 یاری داور آفساید گادوین منشا را اعلام نمود که این تصمیم از سوی داور درست بود. در دقیقه 43 داور به دو بازیکن پرسپولیس و نساجی اخطار می دهد. به نظر من وقتی موقعی که بازیکن پرسپولیس روی بازیکن نساجی خطا می نماید. باید هر چه سریع تر دست به عمل می شد تا بازیکن نساجی معترض نشود. گل های این بازی درست بوده است. پنالتی آخری که از سوی داور اعلام گردیده درست بوده است. آقای کرمانشاهی در این بازی جایگیری خوبی داشت اما جابجایی خوبی نداشت ولی ایشان به دلیل اجرای درست و خوب قانون و کنترل مسابقه نمره خوبی را می گیرد.

خوشرو ادامه داد: این بازی در دسته بازی های متوسط قرار می گیرد. آقای کرمانشاهی بالاترین نمره خوب را در قضاوت می گیرد. این شلوغ کاری ها به خاطر حساسیت بازی بوده و تیم داوری نقشی در این ماجرا نداشت.

وی درباره اخراج بازیکن نساجی در دقیقه 62 اظهار کرد: بازیکنی که کارت زرد دوم را گرفت، بی پروایی در خطا کردن به خرج داده بود و مستحق دریافت کارت زرد دوم بود و باید اخراج می شد. انصافا داور بازی هم اخطارهایش درست بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 41

به "کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید