اینستاگرام قابلیت بازنشر یا Repost (اشتراک پست های دیگران را در فید کاربران) را آزمایش خواهد نمود

به گزارش تاورنا، اینستاگرام در حال آزمایش یک ویژگی repost است که به کاربران امکان می دهد پست های دیگران را در فید های خود به اشتراک بگذارند.

اینستاگرام قابلیت بازنشر یا Repost (اشتراک پست های دیگران را در فید کاربران) را آزمایش خواهد نمود

ویژگی بازنشر اولین بار به وسیله مشاور رسانه های اجتماعی، مت ناوارا در ویدئویی که آدام موسری، رئیس اینستاگرام در توییتر منتشر کرد، مشاهده شد.

در این کلیپ، موسری از حساب اینستاگرام خود برای نشان دادن ویژگی تازه بایگانی برنامه استفاده می نماید، اما زمانی که موسری نمایه اینستاگرام خود را باز می نماید، یک برگه ارسال مجدد در کنار پست های معمول، حلقه ها و برگه های عکس های برچسب گذاری شده در بالای شبکه او قابل مشاهده است.

روز چهارشنبه، ناوارا یک اسکرین شات از صفحه پروفایل اینستاگرام موسری با یک ایموجی دستی بزرگ که به برگه بازنشر اشاره می نماید، منتشر کرد.

اینستاگرام روز پنجشنبه تأیید کرد که میخواهد عملکرد repost را با تعداد کمی از کاربران آزمایش کند.

سخنگوی متا به TechCrunch می گوید: ما در حال آنالیز توانایی اشتراک گذاری مجدد پست ها در فید هستیم - مشابه روشی که می توانید در استوری ها اشتراک گذاری مجدد کنید تا مردم بتوانند آنچه را که برایشان خیلی مهم است به اشتراک بگذارند و بنابراین سازندگان اصلی برای کارشان اعتبار پیدا نمایند.

با توجه به اسکرین شات ارسال شده به وسیله ناوارا، برگه ارسال مجدد در پروفایل کاربران در کنار پست ها، ریلزها و برگه های عکس های برچسب گذاری شده ظاهر می گردد.

در حالی که کاربران اینستاگرام در حال حاضر می توانند پست فرد دیگری را در استوری شما به اشتراک بگذارند، این قابلیت ارسال مجدد آینده به آن ها امکان می دهد به جای آن پست را در فید خود به اشتراک بگذارند.

اینستاگرام در حال حاضر راه مستقیمی برای ارسال مجدد پست کاربر دیگر در برنامه ارائه نمی دهد. کاربرانی که می خواهند پست ها را مجدداً به اشتراک بگذارند، اغلب از برنامه های شخص ثالث برای انجام این کار استفاده می نمایند.

ارسال مجدد هرگز در بخش خوراک اصلی برنامه اینستاگرام در دسترس نبوده، اما یک ویژگی کلیدی در فیس بوک و توییتر است. اینستاگرام احتمالاً می داند که بسیاری از کاربرانش قبلاً از ویژگی اشتراک گذاری استوری استفاده می نمایند و بعلاوه از پیغام های مستقیم برای اشتراک گذاری پست ها با دوستانشان استفاده می نمایند، و اکنون در کوشش است تا به کاربران راهی بهتر برای اشتراک گذاری گسترده پست هایی که دوست دارند ارائه دهد.

اما به باور من اگر این اشتراک پست های دیگران خاتمه عملی گردد، به خودی خود ارزشی نخواهد داشت، مگر اینکه شما بتوانید کپشن و نقطه نظر خود را در کنار پست به اشتراک گذاشته شده بنویسید. همان طور که در توییتر هم مرسوم است.

با توجه به پایین آمدن خلاقیت در اینستاگرام و اینکه در درجه اول تنها به شکست رقبای خود فکر می نماید تا پیشرفت، بعید است ویژگی های مبتکرانه ای در بخش پست مجدد هم ببینیم.

منبع: یک پزشک
انتشار: 22 شهریور 1401 بروزرسانی: 22 شهریور 1401 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2132

به "اینستاگرام قابلیت بازنشر یا Repost (اشتراک پست های دیگران را در فید کاربران) را آزمایش خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام قابلیت بازنشر یا Repost (اشتراک پست های دیگران را در فید کاربران) را آزمایش خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید