مقالات گردشگری

کرونا در اروپا، از قرار دریافت اسپانیا در لیست مناطق خطر کرونایی آلمان تا سقوط آزاد اقتصاد کشورهای مهم اروپایی

نتایج جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا از کاهش چشمگیر رشد مالی کشورهای قدرتمند اروپایی در دوران کرونا خبر داده و آلمان هم مناطق توریستی اسپانیا را در لیست مناطق خطر کرونایی قرار داده است.

2 مهر 1399

خبرنگاران امیر کویت برای درمان به آمریکا رفت

تهران- خبرنگاران- منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند؛ شیخ صباح الاحمد الصباح امیر کویت برای درمان به آمریکا سفر کرده است.

26 شهریور 1399

گفت وگوی خصوصی مقامات دولتی ایران و عراق

در جریان سفر نخست وزیر عراق به تهران اعضای کابینه و مقامات دولتی ایران و عراق بصورت جداگانه با یکدیگر ملاقات و گفت و گو کردند.

25 شهریور 1399

اعلام ادامه ممنوعیت ورود گروه های خارجی به ایران

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ادامه ممنوعیت ورود گروه های خارجی به ایران دیده می شود.

23 شهریور 1399

ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک در معاونت گردشگری کشور

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی هرمزگان از ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک به معاونت گردشگری کشور اطلاع داد.

22 شهریور 1399

افتتاح نمایشگاه نقاشی بچه ها اوتیسم و سندروم دان در موزه هنرهای تزئینی اصفهان

روز گذشته و با حضور تنی چند از مدیران اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و همچنین جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان اصفهان، نمایشگاه نقاشی و دست ساخته های بچه ها اوتیسم و سندروم دان با عنوان موزه را از نگاه من ببینید در محل موزه هنرهای تزئینی...

19 شهریور 1399

اصلاح ساختار شهرداری از شرکت ها و سازمان هایش شروع گردد نه معاونت ها

یک کارشناس حوزه شهری با تاکید بر اینکه باید اصلاح ساختار سازمانی از شرکت ها و سازمان های شهرداری شروع گردد، گفت: حذف و ادغام معاونت ها موضوع اساسی اصلاح ساختار شهرداری نیست.

15 شهریور 1399

نیروهای حفتر ترکیه را تهدید کردند

ایسنا نوشت: یکی از مسئولان ارتش ملی لیبی به رهبری خلیفه حفتر تأکید کرد اگر ترکیه بخواهد خط قرمز را در لیبی زیرپا بگذارد در معرض شکست سختی قرار خواهد گرفت.

11 شهریور 1399

گشت و گذار در دره پیام در کلیبر ، عکس

البته با این که دره پیام در کلیبر تابستان های معروفی دارد اما با این حال برای دیدن و گشتن در این دره زیبا هیچ وقت نامناسب و دیر نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، دره پیام و همچنین کلیبر را آنالیز نموده و بشناسیم.

10 شهریور 1399

گردشگران را با عکس های سنگ سیاه فراری ندهیم

فعالان و سرمایه گذاران گردشگری درباره انتشار تصاویری از معتادان در بافت تاریخی و توریستی شهر شیراز، معتقدند سیاه کردن پیشانی یک شهر توریستی فقط گردشگران آن را نگران می نماید و فراری می دهد.

7 شهریور 1399

معنای متفاوت احضار سفرای ایران و ترکیه در عراق ، لحن تند عراق در خصوص ترکیه

خبرگزاری رسمی کشور عراق گزارش داد که وزارت خارجه این کشور، سفرای ترکیه و جمهوری اسلامی ایران در بغداد را احضار نموده و به سفیر ترکیه به شدت اعتراض نموده است.

6 شهریور 1399

خبرنگاران کرونا و پروتکل هایی که رعایت نمی شوند

اردبیل - خبرنگاران - تا درب قهوه خانه ها باز شد، قلیان ها در برابر مشتریان صف بستند و محیط بار دیگر پر شد از دود و صدای غلغل قلیان ها و طولی نکشید که پلیس و مقام های بهداشتی سر رسیدند.

5 شهریور 1399

صدور 154 پروانه فراوری انفرادی صنایع دستی در زنجان

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی زنجان گفت: در طول سه ماهه امسال، 154 پروانه فراوری انفرادی برای هنرمندان و 41 کارت برای صنعتگران رشته های مختلف صنایع دستی صادر شده است.

1 شهریور 1399

15 خودروی آینده که شما را شیفته خود می کنند

وب سایت گجت نیوز - حسین مرادی: خودروسازان بزرگ برای کسب سهم بیشتری از بازار های جهانی به دنبال تولید محصولات جدیدی هستند. در همین رابطه لیستی از 15 خودرو آینده که منتظر معرفی آن ها هستیم را بررسی می کنیم.

30 مرداد 1399

پیشرفت 95درصدی زیرساخت های گردشگری پارک شیرآباد در رامیان

مسئول دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: عملیات اجرایی سامان دهی و تکمیل زیرساخت های گردشگری پارک طبیعت شیرآباد در رامیان با پیشرفت فیزیکی 95 درصدی در حال انجام است.

29 مرداد 1399

شروع بازگشایی مرزهای اروپا با وجود کرونا

کشورهای اروپایی امروز (دوشنبه) بعضی از محدودیت های مرزی خود را که در پی قرنطینه کرونا اعمال نموده بودند، برداشتند اما هنوز مسافرت آزاد در سراسر اروپا به حالت عادی برنگشته است.

23 مرداد 1399

دو هدف اصلی ترامپ برای خروج نظامیان آمریکایی از آلمان

ایرنا نوشت: تصمیم دونالد ترامپ برای کاستن از شمار نظامیان آمریکایی در آلمان، به حدس ها در خصوص اهداف پشت پرده وی از جمله بهره برداری انتخاباتی و تضعیف ناتو دامن زده است.

15 مرداد 1399

مادورو به زودی به ایران خواهد آمد

خبرنگاران نوشت: نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا با قدردانی از ایران برای ارسال سوخت به این کشور با وجود تحریم های آمریکا اظهار داشت به زودی به ایران سفر خواهد نمود.

14 مرداد 1399

سرآغازهای علوم انسانیِ مدرن در ایران

به گزارش خبرنگاران کتاب مساله علم و علم انسانی در دارالفنون عصر ناصری به تلاش ابراهیم توفیق، مهدی یوسفی و آرش حیدری منتشر شده است.

8 مرداد 1399

فیلم ، سقوط یک ایرباس پاکستانی با 107 سرنشین در کراچی

یک فروند هواپیمای ایرباس A320 متعلق به خطوط هوایی پاکستان اندکی پیش از فرود آمدن در فرودگاه کراچی به دلایل نامعلوم در مناطق مسکونی نزدیک فرودگاه سقوط کرد.

8 مرداد 1399
تعداد: (264)