همه اخبار و مقاله ها

پورموسوی: 80 درصد از شاکله تیم فوتبال جوانان شناسایی شده است

سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت که 80 درصد از شاکله اصلی این تیم شناسایی شده است.

28 مرداد 1398
21 مرداد 1398

معاون رئیس شورای نظامی: تغییرات اجرا شده در سودان واقعی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، محمد حمدان حمیدتی معاون رئیس شورای نظامی سودان تاکید نمود: تغییرات انجام شده در سودان واقعی است.

20 مرداد 1398

در صورت گم شدن گواهینامه چه باید کرد؟

در صورت گم شدن گواهینامه، فرد متقاضی باید مدارکی از جمله اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، آدرس دقیق محل سکونت، کد پستی ده رقمی و عکس 3*4 را هنگام مراجعه به دفاتر صدور گواهینامه المثنی همراه داشته باشد.

19 مرداد 1398

همه مدال های شطرنج غرب آسیا برای نمایندگان ایران، قائم مقامی سهمیه جام جهانی گرفت

احسان قائم مقامی با قهرمانی در مسابقات شطرنج غرب آسیا، جواز حضور در جام جهانی را کسب کرد.

19 مرداد 1398

فولاد بلبلی را رها نمی کند

سرپرست فولاد خوزستان نسبت به ماجرای قراردادهای محمد بلبلی و حضور او در استقلال واکنش نشان داد.

18 مرداد 1398

بزرگ ترین حسرت بیل گیتس در دنیای فناوری چیست؟ ، فقدان اندروید در مایکروسافت و شکست ویندوزفون

بیل گیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت اخیرا اعلام نموده که یکی از بزرگ ترین حسرت ها و شکست های خود را فقدان نسخه ای مثل اندروید در شرکت مایکروسافت می داند.

18 مرداد 1398

برومند: ارائه پیشنهاد برای اصلاح و ارتقای مناطق ویژه علم و فناوری در جلسه آینده شورای عتف

دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در 2 جلسه گذشته این شورا عملکرد مناطق ویژه علم و فناوری ارائه شد و احتمالا در جلسه آینده کمیسیون دائمی پیشنهاداتی را برای ارتقای این موضوع ارائه می کنیم.

17 مرداد 1398

ارتباط بین آغاز زوال عقل با ریتم غیرطبیعی قلب تایید شد

یک مطالعه که بیش از 250 هزار نفر را آنالیز می نماید، ارتباط بین فیبریلاسیون دهلیزی و ابتلا به زوال عقل را ثابت نموده است.

16 مرداد 1398

تشکیل کمیته مشترک سازمان فضایی و سازمان جنگلها

به گزارش خبرنگاران، مرتضی براری در اینستاگرام نوشت: زمینه سازی و فراهم کردن بستر مناسب برای ورود بخش خصوصی و استارت آپ های فضاپایه و ارائه خدمات کاربردی به این حوزه برای حفظ منابع طبیعی و توسعه جنگل ها توافقی بود که در جلسه ای که با ریاست و معاونین سازمان...

16 مرداد 1398

نشست سرّی و فوری فیفا برای آنالیز انتقال محل میزبانی جام جهانی 2022

فوتبال دنیا فدراسیون دنیای فوتبال (فیفا) نشستی سرّی با آنالیز موضوع انتقال محل میزبانی جام دنیای 2022 برگزار می نماید.

16 مرداد 1398

خبرنگاران موسسه پژوهش و برنامه ریزی، اتاق فکر آموزش عالی است

تهران - خبرنگاران - معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، نقش اتاق فکر را در آموزش عالی و برنامه ریزی ایفا می نماید چرا که اتاق فکر بازوی اصلی مدیران اجرایی در همه دستگاه ها است.

15 مرداد 1398

مذاکرات برای حضور بردلی کوپر در فیلم جدید دل تورو شروع شد

بردلی کوپر بازیگر و کارگردان سینما که اخیرا با ساخت و حضور در فیلم ستاره ای متولد شده است (A Star Is Born) بیش از پیش مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است مذاکرات را برای حضور در فیلم سینمایی جدید گیرمو دل تورو تحت عنوان کوچه کابوس (Nightmare Alley) شروع نموده است.

14 مرداد 1398

علائمی که می گویند، شما انگل دارید!

خبرنگاران - ترجمه از هدی بانکی: شاید فکر کنید انگل دریافت فقط مشکل کشورهای در حال توسعه یا فقیر است اما واقعیت این است که انگل سالیانه میلیونها نفر در ایالات متحده را مبتلا می نماید.

14 مرداد 1398

افزایش 10 درصدی هزینه بیمه کشتی ها برای تردد در خلیج فارس

شرکت های بیمه نماینده اعلام کردند به دلیل حادثه روز پنجشنبه برای 2 نفتکش در دریای عمان هزینه بیمه کشتی هایی که در خاورمیانه تردد می نمایند دست کم 10 درصد افزایش یافته است.

13 مرداد 1398

اعلام فهرست تیم ملی بسکتبال، حامد حدادی دعوت شد

اسامی بازیکنان تیم ملی بسکتبال برای حضور در جام جهانی چین اعلام شد.

13 مرداد 1398

وابستگی افراطی چه عوارضی دارد؟

هفته نامه سلامت - یکتا فراهانی: دوست داشتن و دوست داشته شدن برای هر شخص تجربه خاصی است؛ تجربه ای که در برخی افراد به دلایل مختلف منجر به ایجاد وابستگی افراطی می گردد، به گونه ای که باعث می گردد نتوان برای ادامه رابطه و موضوعات مهم دیگر در ارتباط با مسائل...

12 مرداد 1398

خبرنگاران امنیت غذایی کشور در حال افزایش است

شیراز - خبرنگاران- مدیر کل آزمایشگاه های کنترل مرجع سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه امنیت غذایی در کشور در حال افزایش است گفت: با توجه به این امر می توانیم نظارت خوبی بر روند تولید غذا، ورود غذا و صادرات غذا داشته باشیم....

12 مرداد 1398

ارزان ترین خودرو های باکیفیت خارجی که البته برای ایرانیان گران هستند!

وبسایت چرخان: یک تصور اشتباه در بین اهالی بازار وجود دارد که خودروهای خارجی ارزان لزوما بی کیفیت هستند و فراوریکنندگان مشهور و معروف از فراوری خودروهای این چنینی سر باز می زنند ولی نکته جالب در این موضوع این است که برخلاف تصور ما شرکت های بزرگ خودروسازی...

11 مرداد 1398

شهر جهانی یزد مهجور از هنر جهانی سینما

مدیرعامل خانه سینماگران استان یزد با اشاره به این که تاکنون فیلمسازی از شهر جهانی مورد حمایت فراوریی قرار نگرفته است، تاکید نمود: در حالی حمایت از فراوری فیلم های کوتاه و بلند مستند و داستانی در یزد مهجور مانده که کاربرد یک فیلم بسیار گسترده تر از برنامه...

11 مرداد 1398
تعداد: (239)