سلامتی و پزشکی

آشنایی با وبسایت 12 اکسپو، آژانس شمیران گشت (طراحی سایت)

آژانس شمیران گشت با ایجاد سایت 12expo.com گامی بلند در رویکرد اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تجاری و سیاحتی در سراسر جهان برداشته است. ما سعی نموده ایم با رصد تمام اتفاقات بزرگ علمی در همه حوزه های صنعتی ، بازرگانی ، علمی و … بتوانیم ضمن اطلاع رسانی دقیق و بموقع...

18 شهریور 1401

اصغر یوسفی نژاد دچار خونریزی مغزی شد ، دعا کنید ...

اصغر یوسفی نژاد کارگردان، نویسنده و منتقد سینما بر اثر خونریزی مغزی در بیمارستان بستری شده است.

13 شهریور 1401

شرایط مهاجرت به هلند برای ایرانیان در سال 2021 (تور هلند ارزان)

افرادی که قصد مهاجرت به هلند را دارند، یکی از سوالات بسیار مهمی که مطرح می نمایند این است که چه شرایطی به منظور مهاجرت به هلند وجود دارد و به منظور انجام این فرایند باید به چه نکاتی توجه داشت؟ به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا به شرایط مهاجرت به هلند...

11 شهریور 1401

سعید عزت اللهی؛ ادامه با تیم دانمارکی یا پیوستن به تیم نو؟

ایران ورزشی نوشت: در سال های اخیر بار ها بحث بازگشت سعید عزت اللهی به لیگ ایران شنیده شده و البته این اتفاق هرگز رخ نداده است.

4 شهریور 1401

20 راه کنترل و مهار خشم

دردسر ساز بودن خشم آن روی سکه است و اگر کنترل نگردد منجر به درگیری فیزیکی و اتفاقات غیر قابل جبران می گردد.

24 مرداد 1401

6+1 وسیله در خانه که آن را مجلل و زیباتر خواهد نمود

بودن برخی وسایل در خانه نه فقط باعث زیباتر شدن آن می گردد؛ بلکه می تواند آن را مجلل کند. این وسایل همان هایی هستند که ارزش هنری زیادی دارند و به علت همین متفاوت بودن، می توانند خانه ای با شکوه برایتان بسازند. اگر در پی این هستید که به خانه تان سر و شکل یک...

20 مرداد 1401

تفاله های قهوه را دور نریزید!

قهوه جز جدایی ناپذیر صبحانه و عصرانه بسیاری از ماست، اما این نوشیدنی خوشمزه می تواند برای گیاهان مان هم مفید باشد! پس بار دیگری که قهوه دم کردید تفاله هایش را نگه دارید و مقاله زیر را بخوانید تا ببینید با آنها چه کارها که نمی توان کرد!

18 مرداد 1401

7 نکته که باید درباره شیمی درمانی بدانید

بیشتر افراد زمانی که نام شیمی درمانی را می شنوند، به شدت نگران می شوند. با این حال باید بگوییم شیمی درمانی یکی از روش های فوق العاده مؤثر برای درمان سرطان محسوب می گردد.

16 مرداد 1401

هتل سنتی سرای شعرباف یزد را بهتر بشناسید

هتل سنتی سرای شعرباف یزد را بهتر بشناسیدهتل سنتی سرای شعرباف یزد در محله فهادان یزد و بافت سنتی این شهر واقع شده است. بد نیست بدانید که قدمت عمارت اصلی این هتل، به دوران قاجار باز می گردد و حدود 100 سال سن دارد. فضای داخلی این هتل بسیار زیباست و با تماشا...

14 مرداد 1401

دلیل غیبت سرمربی پرسپولیس در بازی تدارکاتی امروز چیست؟

سرمربی پرسپولیس با تشخیص و صلاحدید کادر پزشکی و پزشکان متخصص، در جریان بازی محبت آمیز امروز در ورزشگاه حضور نخواهد داشت.

12 مرداد 1401

شکل های از اضطراب که نمی شناسید ولی بیچاره تان می نمایند

کمال گرایی درحقیقت شکلی از اضطراب است. بسیاری از افرادی که ویژگی های کمال گرایانه دارند در عمیق ترین بخشِ وجودشان اعتمادبه نفسِ پایین یا ترس از شکست دارند.

12 مرداد 1401

ازدواج با این مردان خطرناک است!

برخی از مردان دارای خصوصیات فردی و اجتماعی هستند که با وجود آن ها باید از خیر ازدواج با این افراد بگذرید چرا که ازدواج با آن ها خطرناک است.

2 مرداد 1401

رژیم آب درمانی چگونه به کاهش وزن یاری می نماید؟

چاقی و اضافه وزن مشکل بیش از 60 درصد مردم کشورمان است؛ مسئله ای که با راه حل مختلفی نظیر رژیم لاغری می توان به جنگ آن برویم. در میان رژیم های لاغری که وجود دارد، خیلی ها به رژیم آب درمانی علاقه مند هستند و تصور می نمایند این روش می تواند مشکل چاقی و اضافه...

31 تیر 1401

گواهی واکسن بریتیش کلمبیا تا ماه آینده لغو نمی گردد

دکتر بانی هنری با اشاره به برطرف محدودیت ها در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این امر به وسیله علم و داده ها راهنمایی خواهد شد.

30 تیر 1401

همه جیز راجع به نقص خفیف شناختی یا MCI

اختلال خفیف شناختی یک مرحله گذار عملکرد شناختی بین تغییرات مشاهده شده در سالمندی طبیعی و دمانس است. تشخیص زودهنگام و مداخله در مرحله اختلال خفیف شناختی می تواند آغاز دمانس را به تأخیر بیندازد و یا از آن جلوگیری کند.

21 تیر 1401

دستگاهی که کبد آسیب دیده را چند روز زنده نگاه می دارد و زمان مناسبی برای پیوند آن فراهم می نماید

در سال 2015، دانشمندان در سوئیس کار بر روی یک دستگاه انقلابی برای پیوند اعضا را شروع کردند. با این دستگاه می شد به کبد اکسیژن و مواد مغذی رساند تا کبد برای مدت طولانی در خارج از بدن زنده نگه داشته گردد.

18 تیر 1401

آقای استاندار، تهران را تعطیل کنید!

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به افزایش شاخص آلودگی به عدد 500 در برخی منطقه ها تهران گفت: از استاندار تهران تقاضا می کنیم با توجه به شرایط و سلامتی شهروندان ادارات مرکز از ظهر به بعد تعطیل شود.

16 تیر 1401

دومین توله یوز آسیایی تلف شد

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست از تلف شدن دومین توله یوز آسیایی به جهان آمده در مرکز تکثیر یوز آسیایی اطلاع داد و گفت: دلیل تلف شدن این توله در دست آنالیز و نتیجه پس از کالبدگشایی اعلام خواهد شد.

11 تیر 1401

260 هزار مورد ماموریت اورژانس در نوروز

خبرگزاری خبرنگاران-رییس سازمان اورژانس کشور از رشد 18 درصدی مراجعه بیماران به بیمارستان ها در نوروز سال جاری و رشد 45 درصدی ماموریت های نوروزی اورژانس در سال 1401 اطلاع داد.

7 تیر 1401

مدیران شرکت پالایش بیدبلند خلیج فارس از پارک فناوری پردیس بازدید کردند

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت پالایش بیدبلند خلیج فارس با هدف تعریف همکاری های مشترک و برای استفاده حداکثری از شرکت های دانش بنیان در زیر ساخت های این شرکت، از ظرفیت های پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

2 تیر 1401
تعداد: (472)