کسب و کار

سرویس امنیتی روسیه از شرکت های اینترنتی خواسته اطلاعات کاربرانشان را ارائه نمایند

وبسایت تحقیقاتی بل به نقل از سه منبع مطلع اظهار کرد، سرویس امنیتی فدرال روسیه به بعضی از شرکت های اینترنتی بزرگ این کشور دستور داده که دسترسی مداوم به سیستم هایشان را در اختیار این نهاد قرار دهند.

7 فروردین 1399

شروع پیش فروش محصولات ایران خودرو از امروز

خبرنگاران: گروه صنعتی ایران خودرو روز شنبه 19 بهمن ماه، طرح پیش فروش عادی 9 محصول خود را از ساعت 11 صبح شروع خواهد نمود و در این طرح فروش مشتریان می توانند عمده محصولات تولیدی این گروه خودروسازی را با موعد تحویل بهمن ماه سال آینده خریداری نمایند....

6 فروردین 1399

مکزیک قطب هوش مصنوعی جهان می شود؟!

مکزیک نخستین کشور امریکای لاتین است که به طور رسمی از استراتژی هوش مصنوعی ملی خود به صورت عمومی رونمایی کرد و از سال 2018 تا به امروز از هوش مصنوعی برای مقابله با فساد، ارتقای سلامت، تراکنش های مالی و کاهش جرم و جنایت استفاده می کند.

4 فروردین 1399

ماموریت 12 منطقه آزاد در ارتباط با کشورهای همسایه

علاوه بر تعیین ماموریت برای مناطق آزاد موجود نظیر ماکو، ارس، انزلی، چابهار و اروند در ارتباط با کشورهای همسایه، ماموریت های مختلفی نیز برای مناطق آزاد جدیدی نظیر اردبیل، اینچه برون، سیستان، بوشهر، مهران و بانه-مریوان که قرار بر ایجاد آن ها طی سال 1397...

3 فروردین 1399

آسان خرید ظرفیت بسیار بالایی دارد

هیبت الله سمیع معاون مدیر عامل بانک تجارت گفت: در سال جدید همکاری تنگاتنگی میان ایران کیش و بانک تجارت ایجاد و بسیاری از دغدغه ها حل و فصل شده، ضمن آن که زیرساخت های لازم برای آینده فراهم است.

26 اسفند 1398

رژیم غذایی مردم آلمان

کشور آلمان در سراسر دنیا، به فراوری گونه های مختلف نان و سوسیس معروف است. استفاده از انواع سوسیس به عنوان غذاهای گوشتی در رژیم غذایی آن ها به عنوان یک پیشنهاد متناوب، معمول و مرسوم است.

21 اسفند 1398

اقتصاد آبی و نقش آن در توسعه پایدار

خبرنگاران/بوشهر مدیرکل دفتر زیست بوم و سواحل سازمان محیط زیست بیان نمود: مفهوم اقتصاد آبی از منابع موجود محلی در جهت اشتغال زایی، افزایش درآمد و در عین حال حفظ محیط زیست بهره می برد.

15 اسفند 1398

ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی تا زمان مهار اپیدمی کرونا

چین تجارت حیوانات وحشی را تا زمانی که اپیدمی ویروس کرونا در سراسر این کشور مهار نشده است، ممنوع نمود.

14 اسفند 1398

علت ریزش مخاطب سال جاری چینش اشتباه فیلم ها بود

برنامه ریزی برای قرعه کشی اکران فیلم های سینمایی سال آینده کشور می تواند منجر به بهبود شرایط اکران و قرعه کشی در سینما های کشور گردد.

14 اسفند 1398

پیشرفت سرویس تجارت الکترونیک شرکت پست

محسن وطن پرست، مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست، عملکرد و برنامه های پیش روی سرویس تجارت الکترونیک این شرکت را تشریح کرد.

12 اسفند 1398

حال وهوای معاملات مسکن در مرکزی ترین منطقه پایتخت

خبرنگاران؛ بازار معاملات مسکن در منطقه 6 شهر تهران که مرکزی ترین منطقه پایتخت محسوب می گردد، هم اکنون با تعداد قابل توجهی از فایل های مناسب برای خرید از سوی متقاضیان روبرو شده است.

11 اسفند 1398

جزیره کیش ؛ در تفریحات آبی شیرجه بزنید

ممکن است از آن افرادی باشید که با دریا چندان میانه خوبی ندارید و یا مثل برادر من فوبیایِ کوسه داشته باشید. اما اصلاً فکر نکنید نمی توانید به تفریح آبی بپردازید. در جزیره کیش برای شما هم فکر شده.

10 اسفند 1398

چگونه یک کارت ویزیت حرفه ای طراحی کنیم؟

کارت ویزیت به یکی از مهترین ابزار و مؤلفه های جلسات تجاری و قرارهای کاری تبدیل شده است. در صورتی که در طراحی ظاهری، محتوا و شیوه چاپ و همچنین آداب استفاده از کارت ویزیت دقت به خرج دهید و الگوهای بین المللی را رعایت کنید، در این بخش مهم از تجارت خود پیروز...

29 بهمن 1398

شوک جدید ویروس کرونا به دنیای فناوری: قطعه ساز آیفون در چین ماسک و لباس پزشکی فراوری می نماید

سازنده قطعات آیفون تصمیم گرفته تا اطلاع ثانوی خط فراوری خود را شامل تغییراتی جدی کند. بر اساس این تغییرات از یک سو به کارگران هشدار داده شده که در خانه بمانند و از سوی دیگر قرار است بخشی از خط فراوری به ساخت روپوش و ماسک پزشکی اختصاص یابد.

26 بهمن 1398

کنگره مشترک اروپا و آسیا در حوزه محاسبات پیشرفته موازی (HPC)

با حمایت آسیاتک کنگره مشترک اروپا و آسیا در حوزه محاسبات پیشرفته موازی (HPC) برگزار گردید.

25 بهمن 1398

حمله هکری 38 هزار دانشجو را به صف کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از زددی نت، حمله بدافزاری به دانشگاهی در آلمان باعث شد بیش از 38 هزار دانشجو، عضو هیأت علمی و کارمند یک دانشگاه آلمانی همراه با کارت شناسایی خود در صف بایستند تا بتوانند کلمه عبور جدید خود را دریافت کنند.

25 بهمن 1398

آیا چینی در حال بازگشت به بازار خودروی ایران هستند؟

خبرنگاران: بعضی از برندهای خودروسازی چینی که به دنبال بازگشت تحریم ها راه خروج از کشور را در پیش گرفتند به نظر می رسد به دنبال دوربرگردانی برای حضور دوباره در خطوط فراوری شرکت های خودروساز هستند.

22 بهمن 1398

سفر به سه کشور ناشناخته اروپایی؛ قسمت دوم: موناکو

در قسمت های غربی اروپا و در امتداد سواحل مدیترانه، موناکو قرار گرفته که به دلیل در اختیار داشتن امکاناتی نظیر طبیعت و حیات وحش متنوع، هتل های مجلل، مراکز خرید لوکس و رستوران های کم نظیر، مقصد مناسبی برای یک سفر خانوادگی خواهد بود. با خبرنگاران همراه...

20 بهمن 1398

موسسات بین المللی 87 میلیارد ریال به اتباع خارجی سیل زده گلستان کمک کردند

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان گفت: دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان که در مشهد مستقر است با همکاری موسسات خیریه بین المللی 87 میلیارد ریال به اتباع خارجی سیل زده گلستان کمک کردند.

20 بهمن 1398

عرضه سامانه ای که حملات سایبری را پیش بینی می کند

رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به دستاوردهای این پژوهشگاه گفت: سامانه پدسای این پژوهشگاه شرایطی را فراهم می کند که یک قدم از حمله جلوتر باشیم؛ چراکه پدسا قبل از حمله میزان تاب آوری زیرساخت ها را می سنجد.

17 بهمن 1398
تعداد: (86)