کسب و کار

حمله موشکی شبه نظامیان حفتر به فرودگاه معیتیقه

منابع لیبیایی گزارش کردند که شبه نظامیان موسوم به ارتش ملی لیبی با بیش از هشتاد موشک فرودگاه معیتیقه را هدف قرار دادند که به دنبال این اقدام مخازن سوخت هواپیمایی یک شرکت، بشدت آسیب دیده است.

16 تیر 1399

بازار سرمایه در انتظار پول هلیکوپتری

مهم ترین و واضح ترین پیامی که در این گفت وگوها برای سرمایه گذاران وجود دارد، این است که در صورت مواجهه با موج بزرگ کاهش درآمد و افزایش ضعف در بازدهی اوراق بهادار، به یک فرایند مدیریتی قدرتمند احتیاج خواهد بود .

11 تیر 1399

مرکل خشونت روزافزون علیه پناهندگان در آلمان را محکوم کرد

خبرنگاران: مرکل خشونت روزافزون علیه پناهندگان در آلمان را محکوم کرد و مسئله پناهندگان را پروژه عظیم بعدی اروپا ارزیابی نموده که این اتحادیه را بسیار بیشتر از مسئله یونان و پایداری یورو به خود مشغول می نماید.

8 تیر 1399

هواوی با معرفی یک سرویس مسیریابی و نقشه جایگزین گوگل مپس، میلیون ها کاربر را غافل گیر کرد

به نظر می رسد گوگل بیشتر از هواوی در ماجرای تحریم ها متضرر شده است و هرگز حذف سرویس ها و اپلیکیشن های این شرکت از روی گوشی های غول چینی دست بالاتر را برایش فراهم نکرده است.

5 تیر 1399

کشورهای همسایه، مقصد صادرات محصولات بهداشتی ایران

پس از گذشت بیش از دو ماه از ورود ویروس کرونا به ایران، بازار محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده ایران به ثباتی نسبی رسیده و همین مساله مقدمات افزایش صادرات این محصولات را فراهم نموده است.

2 تیر 1399

چه کسانی از حذف قیمت مسکن در سایت های اینترنتی سود می برند؟

در یکی دو هفته گذشته قیمت خودرو و مسکن از سایت های خرید و فروش اینترنتی حذف شده است. اتفاقی که با توجیه بازگرداندن آرامش به بازار افتاد اما پس از حذف قیمت ها هنوز هم آرامش به بازار برنگشته است.

2 تیر 1399

شرق: نگاه درآمدی به واگذاری ها فروش اموال است نه خصوصی سازی

یک روزنامه حامی دولت می گوید دولت بیش از آن که دنبال خصوصی سازی درست باشد، دنبال کسب درآمد است و بر همین دلیل به نوعی خصوصی زدایی می کند.

2 تیر 1399

بازگشایی سینما ها داوطلبانه شد

در این جلسه ضمن بررسی ضوابط بازگشایی سالن های سینما جهت پیشنهاد به ستاد ملی مبارزه با کرونا مقرر شد بازگشایی سینما ها پس از اعلام، داوطلبانه باشد و همه سینما ها ملزم به بازگشایی نباشند.

1 تیر 1399

قبل از بازسازی چه کارهایی انجام دهیم

توصیه هایی برای یک صاحبخانه که قصد بازسازی داردهر بازسازی، یعنی بازگشت سرمایه.

31 خرداد 1399

سازمان ملل: دنیا در آستانه همه گیری گرسنگی به دنبال اپیدمی کرونا

رئیس آژانس غذایی سازمان ملل متحد هشدار داد: همزمان با همه گیری دنیای کروناویروس، دنیا در آستانه همه گیری گرسنگی نیز هست که در صورت عدم اقدام فوری می تواند منجر به قحطی های متعدد گردد.

30 خرداد 1399

معرفی پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر شمال ایران، رشت

هر قسمت از شمال کشور جذابیت دیدنی و منحصر به فرد خود را دارد که آن را تبدیل به منطقه ای دیدنی نموده است. در نتیجه مقصدی به نام شمال را به وجود آورده اند. مقصدی که از دیرباز تا به الان، جذاب ترین مقصد هر ایرانی برای مسافرت های داخلی بوده است. یکی از این مناطقی...

24 خرداد 1399

کولاکوویچ: احساس می کنم یک نفر چیزی را که متعلق به من بوده از من گرفته است، پیشنهاداتی از لهستان، روسیه، ایتالیا و ترکیه دارم

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: احساس من در حال حاضر این است که یک نفر، چیزی را که متعلق به من بوده از من گرفته است.

20 خرداد 1399

ورود بیش از 100 کامیون سلاح و تجهیزات آمریکایی به سوریه

نظامیان تروریست آمریکایی برای تثبیت حضور اشغالگرانه خود در شرق و شمال شرق سوریه، بیش از صد کامیون سلاح به این مناطق ارسال کردند.

20 خرداد 1399

آمار هایی از فروش جهانی کتاب در ایام کرونا

در حالی که آمار های جهانی جالبی درباره تاثیر کرونا بر کتابخوانی مردم منتشر شده، کوچکترین اطلاعات کاربردی از شرایط فروش کتاب در ایران در دسترس نیست.

19 خرداد 1399

افزایش 15 درصدی حقوق شاغلین دستگاه های اجرایی در سال 99

خبرنگاران: هیات وزیران حقوق شاغلین دستگاه های اجرایی را در امسال 15 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داد. پس از افزایش مذکور، حکم حقوقی آنان از 28 میلیون ریال کمتر نخواهد بود.

10 خرداد 1399

خبرنگاران تشریح طرح توسعه 28 مخزن مناطق نفتخیز جنوب

اهواز- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: با وجود شرایط اضطراری ویروس کرونا، با کوشش و هماهنگی که صورت گرفت فرآیند مناقصه چهار بسته قراردادی جدید از طرح توسعه 28 مخزن مناطق نفتخیز جنوب در مراحل پایانی است.

10 خرداد 1399

آغاز دوباره بازسازی بافت تاریخی روستای روئین

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: بازسازی بافت تاریخی روستای روئین که با شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود، با رعایت پروتکل های بهداشتی از سرگرفته شد.

6 خرداد 1399

اعتراضات شدید دانشجویان دانشگاه تهران به تصمیم رئیس جمهور ، بازگشائی دانشگاه ها فاجعه می آفریند

دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: از همان ابتدای اعلام این تصمیم توسط رئیس جمهور، تعداد پیغام های دانشجویان به شدت افزایش یافته و نسبت به این تصمیم معترض هستند.

6 خرداد 1399

برنامه فیلم های شبکه پنج در نوروز 99 اعلام شد

شبکه پنج سیما برای نوروز 99، 17 فیلم سینمایی داستانی و انیمیشن را از آثار سینمای ایران و دنیا برای مخاطبان پخش می نماید.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران راه چاره چین برای جلوگیری از شیوع وارداتی کرونا

پکن- خبرنگاران- چین که پس از دو ماه کوشش شبانه روزی پیروز به کنترل تقریبی کرونا و به صفر رساندن شمار مبتلایان در سراسر کشور شده است حالا با اقدامی جدید در حال پیشگیری از بازگشت ویروس به کشور به وسیله مسافران ورودی به پکن است.

21 اردیبهشت 1399
تعداد: (113)