بازداشت چاقوکش های بیمارستان سنندج

به گزارش تاورنا، محمد جباری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان پیرامون درگیری در بیمارستان کوثر سنندج از صدور قرار بازداشت برای شش نفر در این زمینه اطلاع داد و اظهار کرد: تعدادی از اهالی دو روستای اطراف سنندج روز چهارشنبه پس از درگیری به علت اختلافات ملکی زخمی و به بیمارستان کوثر سنندج منتقل می شوند.

بازداشت چاقوکش های بیمارستان سنندج

به گزارش اندازه، وی اضافه کرد: طرف مقابل اختلاف آن ها را تعقیب و در محیط بیمارستان با اسلحه سرد بار دیگر به آنان حمله ور می شوند که در این درگیری یکی از افراد به شدت مجروح و در بیمارستان فوت می نماید.

جباری با هشدار به متهمینی که در این حادثه دست داشته و متواری شده اند گفت: تمامی این افراد شناسایی شده و به زودی دستگیر خواهند شد.

وی اضافه کرد: یکی از متهمان دستگیر شده از ضاربان اصلی فرد مقتول است که تحقیقات درباره وقوع این درگیری تا نتیجه نهایی ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کردستان تأکید کرد: دستگاه قضا در برخورد با کسانی که امنیت و آرامش عمومی جامعه را دچار اخلال نمایند هیچ اغماض و مماشاتی نخواهد داشت.

جباری اضافه کرد: مردم استان اطمینان خاطر داشته باشند که مجرمین و متعرضین به امنیت و آرامش عمومی، هیچ راه فراری از دست قانون نداشته و دستگاه قضائی استان بدون هیچ مسامحه ای به شدت با آنان برخورد خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1743

به "بازداشت چاقوکش های بیمارستان سنندج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت چاقوکش های بیمارستان سنندج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید