بازگشت بودیمیر به ترکیب اصلی: علیپور دوباره گل می زند؟

به گزارش تاورنا، مهاجم کروات پرسپولیس احتمالا در تاشکند به عنوان بازیکن اصلی به میدان می رود تا شاید علی علیپور هم پس از هفته ها ناکامی، دوباره پایش به گلزنی باز گردد.

بازگشت بودیمیر به ترکیب اصلی: علیپور دوباره گل می زند؟

بازگشت بودیمیر به ترکیب اصلی: علیپور دوباره گل می زند؟

بازی فردای پرسپولیس و پاختاکورز خیلی مهم تر از آن چیزی است که به نظر می آید. آنقدر مهم که قرمزها برای صعود باید با سه امتیاز زمین را ترک نمایند وگرنه بعد از بازی با السد با لیگ قهرمانان خداحافظی خواهند کرد. از این رو برانکو باید تمام نیروها و داشته هایش را به میدان بخواند و با هر حربه ای شده، با دست پر از ازبکستان برگردد.

در چنین شرایطی بازی دادن به بودیمیر بدون شک یکی از انتخاب هایی است که می تواند پرسپولیس را بر خلاف چند بازی قبلی به پیروزی برساند. مهاجم کروات به دلیل مصدومیت بازی های اخیر پرسپولیس را از دست داد و همین باعث شد برانکو از زوج نعمتی - علیپور یا علیپور - ترابی در خط حمله استفاده کند. زوج هایی که البته چندان پیروز عمل نکردند و نتوانستند پیروزیت و پیروزی تیمشان را تضمین نمایند.

بر اساس آمار، در هر 3 بازی که بودیمیر در ترکیب پرسپولیس حضور نداشته، این تیم پیروز به پیروزی نشده است. درست است که بودیمیر انتقاد زیاد شنیده اما بارها دیده ایم که حضورش در زمین و نبرد پایاپای او با مدافعان حریف، این فرصت را به علیپور و دیگر بازیکنان تهاحمی پرسپولیس می دهد که با تمرکز بیشتری دروازه حریف را تهدید نمایند. حال آنکه در چند بازی اخیر که بودیمیر غایب بود، وظیفه دوندگی و درگیری با مدافعان تیم مقابل را خودِ علیپور به دوش می کشید و در عین حال دیگر مهاجمان پرسپولیس هم ثابت کردند که نمی توانند مثل او گل بزنند.

دوندگی فراوان و جنگ با مدافعان آنقدر انرژی از علیپور می گیرد که این مهاجم حتی در موقعیت های تک به تک نتواند گل بزند. از این رو می توان امیدوار بود که در صورت صلاحدید برانکو، مهاجم کروات پرسپولیس در تاشکند به عنوان بازیکن اصلی به میدان برود تا شاید علی علیپور هم پس از هفته ها ناکامی، دوباره پایش به گلزنی باز گردد.

11 - 270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 26 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 194

به "بازگشت بودیمیر به ترکیب اصلی: علیپور دوباره گل می زند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت بودیمیر به ترکیب اصلی: علیپور دوباره گل می زند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید