ترسیم فرصت های جدید همکاری براساس ظرفیت ها وتوانمندی های دو طرف

به گزارش تاورنا، دکتر سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و محمد حسن پور مدیر فرهنگی، هنری این سازمان با همراهی فرهاد رحمان زاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرانزلی با رییس و اعضای انجمن سینمای جوان این شهرستان دیدار و در خصوص راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه به تبادل نظر پرداختند.

ترسیم فرصت های جدید همکاری براساس ظرفیت ها وتوانمندی های دو طرف

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و محمد حسن پور مدیر فرهنگی، هنری این سازمان با همراهی فرهاد رحمان زاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرانزلی با رییس و اعضای انجمن سینمای جوان این شهرستان دیدار و در خصوص راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه به تبادل نظر پرداختند.

معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی در این دیدار با اشاره به سابقه فرهنگی و ارتباطی مردم گیلان بو به ویژه انزلی در ارتباط با توسعه روابط بین المللی کشورمان که به این منطقه دروازه فرهنگ لقب داده گفت: رویکرد ما افزایش ارتباطات و همکاری ها با شهرستان بندر انزلی است و در این میان فعالین حوزه هنری از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

وی با تصریح بر لزوم توجه به جامعه هنری از سوی دولتمردان، شرح داد: همه هنرمندان قطعات یک پازل هستند و براین اساس اظهار نظرهای اهالی سینما درباب مسائل اجتماعی، فرهنگی و زندگی مبتنی بر تجربه های باارزش آن ها و متاثر از زحماتشان در تولید فیلم است که می تواند در جهت تصمیم گیری مدیران مثمر ثمر باشد.

معاون فرهنگی،اجتماعی،گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با استقبال از مشاهده آثار برگزیده انجمن سینمای جوان شهرستان بندر انزلی، افزود: علی رغم اینکه ماهیت مناطق آزاد مباحث اقتصادی است، معاونت فرهنگی سازمان به عنوان یک نهاد با توجه به تجربیات گذشته، بهره گیری از توانمندی نیروهای جوان را در اولویت کارهای هنری و فرهنگی خود قرار داده است.

زهره زمانی رییس انجمن سینمای جوانان انزلی در این دیدار با ارائه گزارش از دستاوردهای ملی و بین المللی سینماگران بندر انزلی در حوزه های مختلف فیلم کوتاه و بلند که این مجموعه را دارای بالاترین سطح جوایزه مأخوذه از جشنواره های سینمایی نموده، افزود: آمادگی خود را برای همکاری با سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان مهمترین و بزرگترین بنگاه اقتصادی شمال کشور که قابلیت اثرگذاری بر روابط خارجی کشورمان را نیز دارا می باشد اعلام می کنیم، چراکه هنر یکی از بهترین ابزار برای معرفی توانمندی ها و فرصت های جذب سرمایه گذار است.

در این نشست بعد از دیدن آثار برگزیده سینماگران بندر انزلی، اعضا و اساتید انجمن سینمای جوان شهرستان دغدغه ها و زمینه های همکاری دو جانبه را مورد اشاره قرار دادند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1285

به "ترسیم فرصت های جدید همکاری براساس ظرفیت ها وتوانمندی های دو طرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترسیم فرصت های جدید همکاری براساس ظرفیت ها وتوانمندی های دو طرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید