رویداد رویازی برگزار می شود

به گزارش تاورنا، خبرگزاری خبرنگاران-سومین دوره رویداد پیچ رویازی، به همت حوزه هنری در سال آینده برگزار خواهد شد.

رویداد رویازی برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، سومین دوره رویداد پیچ رویازی با شعار رویاهایت را زندگی کن! در سال 1400 به همت حوزه هنری برگزار می شود.

رویازی رویداد پیچ انیمیشن و امکانی است برای تولیدکنندگان صنایع خلاق که همواره با ایده هایشان زندگی می کنند و برای رویاهایشان به دنبال سرمایه گذار می گردند. از طرفی فرصتی است برای سرمایه گذاران و سفارش دهندگان تا در محیطی شفاف، حرفه ای و امن، فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه را بیابند.

در رویداد رویازی، افراد حرفه ای در سراسر کشور، طی یک فراخوان، طرح های خود را ارسال می کنند و پس از پایش برای حضور در دوره های آنلاین دعوت خواهند شد تا آموزش های لازم را در حوزه حقوق انیمیشن، مالکیت معنوی و حق انتشار، تجاری سازی انیمیشن، ارائه طرح، فنون مذاکره و… ببینند.

همچنین رویازی با برگزاری کارگاه های تخصصی، نقش بسزایی در بارورتر شدن طرح ها ایفا خواهد کرد و با کمک منتورهای توانمند، شرکت کنندگان را برای پیچ طرح هایشان آماده می کنند تا در مقابل سرمایه گذاران، بهترین ارائه را برای جذب حمایت داشته باشند.

از طرف دیگر رویازی بستری را مهیا می کند تا سرمایه گذاران، طرح های مناسب اهداف خود را بیابند و نحوه قرارداد و حضور در پروژه ها را به بهترین نحو اجرا کنند.

حوزه هنری در 2 دوره گذشته تجربه هدایت سرمایه برای تولید آثار سینمایی انیمیشن را از سر گذرانده و قصد دارد در دوره جدید ابعاد این رویداد را وسعت بخشد.

فراخوان سومین دوره رویداد رویازی در بهار هزار و چهارصد منتشر می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1530

به "رویداد رویازی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد رویازی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید