واریز عیدی بیش از 4 هزار مستمری بگیر صندوق روستائیان آذربایجان غربی

به گزارش تاورنا، مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: عیدی چهار هزار و 52 نفر از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان واریز شد.

واریز عیدی بیش از 4 هزار مستمری بگیر صندوق روستائیان آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، یونس معزز گفت: در حال حاضر در صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان غربی چهار هزار و 52 مستمری بگیر وجود دارد که از این تعداد یک هزار و 478 نفر مستمری بگیر بازنشسته، 184 نفر مستمری بگیر از کارافتاده و 2 هزار و 390 نفر مستمری بگیر بازمانده است.

وی افزود: مبلغ عیدی مستمری بگیران برای افرادی که بیش از 6 ماه از زمان دریافت مستمری آنان می گذرد، 550 هزارتومان و برای افرادی که کمتر از 6 ماه مستمری دریافت می کنند 275 هزارتومان است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: 102 کارگزاری فعال بیمه ای در سطح استان فعال است و هر فرد می تواند با مراجعه به این دفاتر با پرداخت مبلغ موردنظر خود را بیمه کند.

معزز افزود: روستاییان مشمول این بیمه ساکن در شهرهای زیر 20 هزار نفر با پرداخت 15 سال حق بیمه و در سن بعد از 65 سالگی، بازنشسته شده و هر ماه مستمری می گیرند.

وی با بیان اینکه همه اقشار جامعه نیازمند بیمه اجتماعی هستند، افزود: اقشار آسیب پذیری چون روستاییان و کشاورزان از اولویت و ضرورت بیشتری برای زیرپوشش قرار دریافت بیمه برخوردار هستند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1499

به "واریز عیدی بیش از 4 هزار مستمری بگیر صندوق روستائیان آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز عیدی بیش از 4 هزار مستمری بگیر صندوق روستائیان آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید