ارسال اولین سری برگه تشخیص مالیاتی برای مالکان خانه های خالی در دی ماه

به گزارش تاورنا، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور ضمن اشاره به اینکه تشخیص خانه های خالی برای اخذ مالیات با وزارت راه و شهرسازی است، گفت: در دی ماه سال جاری اولین سری برگه تشخیص مالیاتی را برای مالکان خانه های خالی ارسال خواهیم کرد.

ارسال اولین سری برگه تشخیص مالیاتی برای مالکان خانه های خالی در دی ماه

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، امیدعلی پارسا رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در واکنش به بعضی نقدها در مورد عدم اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی به وسیله این سازمان گفت: تشخیص خانه های خالی برای اخذ مالیات با وزارت راه و شهرسازی است و آن ها این اطلاعات را در اختیار سازمان امور مالیاتی کشور قرار می دهند تا مالیات لازم دریافت گردد.

وی ادامه داد: طبق قانون مالیات بر خانه های خالی باید 120 روز یا 4 ماه یک خانه خالی مانده باشد، بنابراین خانه هایی که از ابتدای امسال تا مرداد ماه خالی مانده باشد، مشمول این قانون می شوند و اطلاعات آن ها را وزارت راه و شهرسازی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می دهد و ما در دی ماه امسال اولین سری برگه تشخیص مالیاتی را برای مالکان خانه های خالی ارسال خواهیم کرد.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تاکید نمود: سازمان امور مالیاتی در انتظار اطلاعات لازم در مورد اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی از سوی وزارت راه و شهرسازی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 مهر 1400 بروزرسانی: 7 مهر 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1805

به "ارسال اولین سری برگه تشخیص مالیاتی برای مالکان خانه های خالی در دی ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال اولین سری برگه تشخیص مالیاتی برای مالکان خانه های خالی در دی ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید