اخبار اقتصادی

شروط جذب بازیکن خارجی در لیگ برتر ایران چیست؟

جمشید نورشرق، رئیس کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص جذب بازیکنان خارجی باید توضیحاتی داده گردد تا نگرش جامعه فوتبال نسبت به این موضوع کامل و جامع باشد. اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنم، این است که طبق دستورالعمل اگر باشگاه ها بخواهند...

15 شهریور 1400

نجات اقتصاد کشور در گرو حرکت به سمت دانش بنیان ها

معاون پژوهشی دانشگاه تهران گفت: نجات اقتصاد کشور در گرو حرکت به سمت دانش بنیان هاست که باید به آن ها توجه شود.

10 شهریور 1400

چرا لژیونر شدن بازیکنان ایرانی باعث نگرانی است؟، خام فروشی و خرید لاکچری!

فوتبال ایران در حالی روزهای داغ جابجایی تابستانی را سپری می کند که به شدت درگیر پدیده ای عجیب و البته زیان ده شده است.

9 شهریور 1400

قیمت واکسن کرونا برای خودروسازها هر دز 200 هزار تومان

قرار است واکسیناسیون پولی کارکنان و کارگران شرکت های خودروسازی و قطعه سازی انجام شود. قیمت واکسن کرونا برای خودروسازها 200 هزار تومان است.

7 شهریور 1400

شناسایی 645 واحد صنفی متخلف در کاشمر

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر گفت: در سال گذشته تعداد 645 واحد صنفی متخلف با محکومیت 59 میلیارد ریالی در کاشمر شناسایی شده اند.

6 شهریور 1400

ساعت کار بانک های دولتی در روز پنج شنبه اعلام شد

دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: شعب بانک ها پنجشنبه ها تعطیل نیست.

5 شهریور 1400

خاموشی برق در خراسان جنوبی اطلاع رسانی می شود

دادگر گفت: خاموشی های کنترل شده و برنامه ریزی شده به مشترکان حساس استان با پیامک و تماس تلفنی اطلاع رسانی می شود.

5 شهریور 1400

ارسال بار و کالا به ترکیه بصورت تخصصی و سریع

اثاث کشی و ارسال بار به ترکیه از مواردی است که یک کار تخصصی و سخت و همیشه نگرانی های زیادی را برای بیشتر افراد دارد و آن چه که باعث می گردد که نگرانی افراد کاهش بیابد بدست آوردن تمام اطلاعات در این زمینه است.

2 شهریور 1400

رشد 6 هزار واحدی بورس در ابتدای معاملات امروز

خبرگزاری خبرنگاران- بورس تهران امروز سه شنبه 1 تیر 1400 معاملات خود را با رشد 6 هزارو 817 واحدی شروع کرد.

21 مرداد 1400

بازار نفت در کانال 70 دلاری بسته شد

به علت نگرانی از در مورد تقاضا برای انرژی در پی محدودیت های مسافرتی برای مقابله با شیوع نوع دلتای کرونا، قیمت نفت در معاملات آخرین روز کاری بازارهای کاهش یافت و نفت برنت 6 درصد و نفت خام آمریکا 7 درصد ارزش خود را طی هفته گذشته از دست داد.

21 مرداد 1400

احتمال روبرو شدن با موج پنجم کرونا درکشور

خبرنگاران : جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار و در آن گزارش کاملی از شیوع سویه نو ویروس موسوم به دلتا ویروس یا ویروس هندی در بعضی از استان های جنوبی ارائه شد.

19 مرداد 1400

لزوم برخورد پلیس با خودرو های بدون پلاک و پلاک مخدوش

خبرگزاری خبرنگاران- فرمانده نیروی انتظامی با حضور در ستاد پلیس راهور ناجا بر برخورد پلیس با خودرو های بدون پلاک و پلاک مخدوش تاکید کرد.

12 مرداد 1400

هزینه 2 میلیارد یورویی مالکان اماراتی و روس منچسترسیتی و چلسی

مالکان اماراتی و روس منچسترسیتی و چلسی تا به امروز حدود 2 میلیارد یورو در نقل وانتقال های تیم های شان هزینه نموده اند.

11 مرداد 1400

افزایش لوازم خانگی قاچاق در بازار

حمیدرضا منصفی، عضو انجمن واردکنندگان لوازم خانگی در مصاحبه با رادیو گفت وگو بیان نمود: تولید داخلی نتوانسته همه نیاز مصرف کننده داخلی را برآورده کند و این درحالی است که قاچاقچی به جای واردکننده خلأ این میدان را از طریق منطقه ها مرزی پوشش می دهد.

3 مرداد 1400

آیا اهدای خون مقدار آنتی بادی افراد واکسینه شده را کاهش می دهد؟

اهدای خون، رفتاری فداکارانه و سخاوتمندانه است و خون اهدایی ناجی انسان های زیادی می شود. طبق اظهارات صلیب سرخ آمریکا، اهداء یک واحد خون به طور بالقوه جان سه نفر را نجات می دهد، اما هرساله تنها 3 درصد اهداءکنندگان واجد شرایط در ایالات متحده خون اهداء می...

2 مرداد 1400

اتفاقی بی نظیر برای بیت کوین پس از 4 سال

خبرنگاران : در هفته جاری به نظر می رسد سرمایه گذاران طلا به بازده خزانه داری آمریکا و تورم این کشور توجه دارند. در بازار بیت کوین هم یک اتفاق نادر پس از چهار اتفاق افتاده است. توافق ذی نفعان برای به روز سانی

31 تیر 1400

چالش واقعی امنیت مجازی

کمتر کسی پیدا می گردد که این روزها از IT و اینترنت استفاده نکند؛ بسیاری از بخش های خدماتی و صنعتی مثل بانکداری، تفریح، رسانه ها حتی حمل و نقل و خرده فروشی هم به تداوم دسترسی خود متکی هستند.

29 تیر 1400

یارانه 55 تا 205 هزار تومانی به مرحله 20 رسید

دولت دهم تیرماه، مرحله بیستم از یارانه معیشتی را از محل افزایش قیمت بنزین به حساب سرپرستان خانوار واریز می نماید و فعلا از ثبت نام جاماندگان خبری نیست.

28 تیر 1400

حکمرانی مجازی، عزم جهانی برای شکستن سلطه غول های عظیم فناوری، کشورهای مختلف برای مدیریت فضای مجازی چه اقداماتی انجام داده اند؟

با توسعه روزافزون فضای مجازی در جوامع، کشورهای مختلفی در سراسر دنیا دست به ایجاد قوانینی علیه شرکت های عظیم فناوری زده اند تا از این طریق بر سلطه غول های عظیم فناوری دنیا بر کشور خود خاتمه دهند.

27 تیر 1400

سهام عدالتی که دارید اما از آن بی خبر هستید!

به گزارش خبرنگاران، مهدی قلی پور، در پاسخ به این پرسش که شرکت های غیربورسی سهام عدالت کدام شرکت ها هستند؟ بیان نمود: پتروشیمی های ارومیه، تبریز، خوزستان، بندر امام، بیستون و بوعلی سینا بیشترین سهم را در پرتفوی غیر بورسی سهام عدالت دارند که از 6 تا 30 درصد...

25 تیر 1400
تعداد: (503)