اخبار اقتصادی

هشدار رئیس اتاق تهران درباره خطر جهش نرخ تورم در کشور

خبرنگاران: مرکز آمار در جدیدترین گزارش خود، نرخ تورم کشور را حدود 26 درصد اعلام کردکه بر اساس آن نرخ تورم ماهانه در تیر ماه سال جاری، بیش از شش درصد بوده است.

31 شهریور 1399

آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات کرونا

امروز یک شنبه پنجم مردادماه، آخرین مهلت ثبت نام کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات است.

29 شهریور 1399

ذائقه کاربران فضای مجازی در ایام کرونا

داده کاوی مطالب منتشر شده در شبکه های اجتماعی از ابتدای اسفند 98 تا به امروز توسط پژوهشگاه ICT ، نشان دهنده دغدغه کاربران این شبکه ها برای آشنایی با علائم و نحوه ابتلا به ویروس کرونا است.

29 شهریور 1399

هجوم پول های کثیف به سینما ، وقتی همه خوابیم!

حسین لامعی روزنامه نگار و مستندساز کشورمان به دانشجو گفت: هر جا که شفافیت نباشد، فساد هست و هر جا که فساد باشد، محیط خوبی برای پولشوها و دزدها است.

28 شهریور 1399

گفت وگوی خصوصی مقامات دولتی ایران و عراق

در جریان سفر نخست وزیر عراق به تهران اعضای کابینه و مقامات دولتی ایران و عراق بصورت جداگانه با یکدیگر ملاقات و گفت و گو کردند.

25 شهریور 1399

ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک در معاونت گردشگری کشور

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی هرمزگان از ارائه طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک به معاونت گردشگری کشور اطلاع داد.

22 شهریور 1399

تدابیر دولت سوریه برای مقابله با کرونا افزایش یافت

با افزایش شمار مبتلایان به کرونا در سوریه طی هفته های اخیر، دولت دمشق کوشش ها برای محدود کردن شیوع این ویروس را افزایش داده و تدابیری برای ارتقای شرایط سلامت عمومی وضع نموده است.

22 شهریور 1399

تکذیب خبر تعطیلی چند شهرستان خوزستان

خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی 5 شهرستان شرق خوزستان در روزهای یکشنبه تا سه شنبه هفته جاری تکذیب شد.

21 شهریور 1399

یقه یقه سفیدها را می گیریم

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به توسعه سامانه های شناسایی کالاها با هدف مقابله با قاچاق، گفت: با تاکیدی که رئیس جمهوری در زمینه جرایم سازمان یافته داشت، بر افراد یقه سفید متمرکز شده و پرونده هایی را کشف کردیم که کمتر کسی به فکرش خطور می...

15 شهریور 1399

اصلاح ساختار شهرداری از شرکت ها و سازمان هایش شروع گردد نه معاونت ها

یک کارشناس حوزه شهری با تاکید بر اینکه باید اصلاح ساختار سازمانی از شرکت ها و سازمان های شهرداری شروع گردد، گفت: حذف و ادغام معاونت ها موضوع اساسی اصلاح ساختار شهرداری نیست.

15 شهریور 1399

دریافت مالیات از خانه های خالی در مجلس تصویب شد ، جزئیات طرح

با رای مجلس مالکان واحدهای مسکونی واقع در کلیه شهرهای بالای یکصدهزار نفر اگر در هر سال مالیاتی در مجموع بیش از 4 ماه به عنوان خانه خالی شناسایی شوند به ازای هر ماه بیش از زمان مذکور، به صورت ماهانه مشمول مالیاتی برمبنای مالیات بر درآمد اجاره خواهند شد.

12 شهریور 1399

گشت و گذار در دره پیام در کلیبر ، عکس

البته با این که دره پیام در کلیبر تابستان های معروفی دارد اما با این حال برای دیدن و گشتن در این دره زیبا هیچ وقت نامناسب و دیر نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، دره پیام و همچنین کلیبر را آنالیز نموده و بشناسیم.

10 شهریور 1399

قدرت خرید بازنشستگان کشوری سال جاری تغییر می نماید؟

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کوشش صندوق بازنشستگی کشوری، افزایش 30 درصدی قدرت خرید بازنشستگان تحت پوشش این صندوق در امسال و پیگیری مستمر مطالبات آنان است.

10 شهریور 1399

گردشگران را با عکس های سنگ سیاه فراری ندهیم

فعالان و سرمایه گذاران گردشگری درباره انتشار تصاویری از معتادان در بافت تاریخی و توریستی شهر شیراز، معتقدند سیاه کردن پیشانی یک شهر توریستی فقط گردشگران آن را نگران می نماید و فراری می دهد.

7 شهریور 1399

معنای متفاوت احضار سفرای ایران و ترکیه در عراق ، لحن تند عراق در خصوص ترکیه

خبرگزاری رسمی کشور عراق گزارش داد که وزارت خارجه این کشور، سفرای ترکیه و جمهوری اسلامی ایران در بغداد را احضار نموده و به سفیر ترکیه به شدت اعتراض نموده است.

6 شهریور 1399

خبرنگاران کرونا و پروتکل هایی که رعایت نمی شوند

اردبیل - خبرنگاران - تا درب قهوه خانه ها باز شد، قلیان ها در برابر مشتریان صف بستند و محیط بار دیگر پر شد از دود و صدای غلغل قلیان ها و طولی نکشید که پلیس و مقام های بهداشتی سر رسیدند.

5 شهریور 1399

مظنه خرید انواع حبوبات در بازار، عدس 20 هزار تومانی شد

بالا رفتن روز به روز نرخ انواع حبوبات در بازار باعث شده قیمت بعضی از این کالاها در هر کیلوگرم حدود 10 هزار تومان افزایش قیمت داشته باشد.

31 مرداد 1399

قیمت 2500 قلم کالا در سامانه 124 ثبت شد

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی گفت: حدود 44 تا 45 شرکت تا به امروز در سامانه اینترنتی 124 اعلام قیمت نموده اند که نزدیک به دو هزار و 500 قلم کالا می گردد.

31 مرداد 1399

مصطفوی: پول حق پخش بازی های ملی به حساب دوستان ترابیان واریز شد، بهاروند هزار برابر کفاشیان علم فوتبالی دارد

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد هیچ کس مانند علی کفاشیان و عباس ترابیان، برای ورود به فدراسیون از رانت استفاده نکرده است.

29 مرداد 1399

طرح 20 سئوال از وزیر ارتباطات درباره حکمرانی فضای مجازی

خبرنگاران، گروه دانش و فناوری: یاسر جلالی، دستیار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در یادداشتی به برخی دغدغه ها و چند سوال اولیه از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در رابطه با مسائل اساسی مربوط به حوزه حکمرانی فضای مجازی پرداخت.

27 مرداد 1399
تعداد: (326)