تابستان منتظر عرضه آپدیت بزرگ Cult of The Lamb باشید؛ تریلر آپدیت بازی را ببینید

به گزارش تاورنا، بازی فرقه بره (Cult of The Lamb) یکی از عناوسن بسیار عجیب است که در این چند سال اخیر عرضه شده است. این بازی در سبک روگ لایک (Rogue Like) بوده که در آن بازیکنان در نقش یک بره دیوانه هستند. موجودی که در کوشش است دشمنان خود را از بین برده و در دنیای بازی به پیش برود.

تابستان منتظر عرضه آپدیت بزرگ Cult of The Lamb باشید؛ تریلر آپدیت بازی را ببینید

حال شرکت سازنده اعلام نموده که یک به روزرسانی برای آن عرضه خواهد نمود. نام این به روزرسانی گسترده اتحاد نامقدس (Unholy Alliance) بوده و در تاریخ 22 مرداد (12 آگوست) عرضه خواهد شد. این به روزرسانی به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران این بازی قرار خواهد گرفت و محتوای زیادی به بازی اضافه خواهد نمود.

در به روزرسانی اتحاد نامقدس ما شاهد یک کرکتر نو به نام بز (The Goat) هستیم. این کرکتر نو به وسیله خون احضار شده و در تاریکی به جهان آمده است. شما می توانید از این شخصیت در حالت همکاری (Co-Op) استفاده نموده و روند بازی را یاری دوست خود راحت تر کنید. تجربه بازی فرقه بره به تنهایی بسیار جالب است اما با یاری دوستان این تجربه بسیار متفاوت خواهد بود.

در حالت همکاری شما می توانید کل این بازی را در نقش بره و بز پیش ببرید. این بازی در حالت دو نفره به یک تجربه بسیار خاص و لذت بخش تبدیل خواهد شد و کاربران با موارد گیم پلی متنوعی روبرو خواهند شد. برای مثال بازی های کوچک داخل فرقه بره تغییر نموده و از طرفی بازی دشوارتر می گردد. همینطور اینکه شما با چندین چالش نو در حالت همکاری روبرو خواهید شد تا حس تکراری بودن به شما القا نگردد.

نکته جالب اینجاست که بز و بره می توانند سلاح های خود را با یکدیگر جابجا نمایند. در نتیجه شما می توانید به راحتی با دشمنان مبارزه نموده و در صورت احتیاج سلاح های یکدیگر را به دست بگیرید. با این کار همکاری شما بیشتر خواهد شد و تنوع گیم پلی بالاتر خواهد رفت. همینطور اینکه اگر بازیکنان قصد داشته باشند به تنهایی این بازی را تجربه نمایند، چندین قابلیت و توانایی نو به آن اضافه شده است.

در کنار یک کرکتر نو و حالت همکاری، به روزرسانی اتحاد نامقدس تنوع بازی را از پیش بیشتر نموده است. در نتیجه کاربران با محتوای بیشتری در آن روبرو شده و می توانند از موارد بیشتری در روند بازی خود استفاده نمایند. این به روزرسانی در تاریخ 22 مرداد برای پلتفرم کامپیوتر، کنسول های نسل نهم و هشتم در کنار کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 خرداد 1403 بروزرسانی: 27 خرداد 1403 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2308

به "تابستان منتظر عرضه آپدیت بزرگ Cult of The Lamb باشید؛ تریلر آپدیت بازی را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابستان منتظر عرضه آپدیت بزرگ Cult of The Lamb باشید؛ تریلر آپدیت بازی را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید