حمله تمساح به دختر بچه روستایی در سرباز

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه مشکل قطع آب مصرفی در روستا و نزدیک شدن اهالی محلی به برکه محل زیست تمساح موجب وارد شدن آسیب جدی به دست دختربچه اهل روستای کشاری از توابع سرباز شد.

حمله تمساح به دختر بچه روستایی در سرباز

به گزارش خبرنگاران- وحید پورمردان اضافه کرد: با توجه به فصل گرما و کمبود آب در مناطق روستایی اهالی روستا علی رغم وجود تابلو های هشدار دهنده محیط زیست در منطقه و اطلاع رسانی های مداوم متاسفانه جهت استفاده و برداشت آب به برکه های محل زیست تمساح نزدیک شده و اینبار دختر بچه اهل روستای کشاری مورد حمله جدی تمساح نهاده شد.

وی ادامه داد: دختر بچه مذکور جهت درمان به بیمارستان چابهار انتقال داده شده و پزشکان در صددند تا دست آسیب دیده وی را در صورت امکان پیوند بزنند.

پورمردان گفت: تمساح ها در این فصل مهاجم بوده و از قلمرو و لانه های خود که در آن تخم گذاری نموده اند دفاع می نمایند که نزدیک شدن هر موجودی از جمله انسان را هم به منزله تهدیدی برای نوزادان در شرف تولد خود می پندارند.

وی اظهار داشت: اداره کل حفاظت محیط زیست به همین دلیل کارگاه های آموزشی برای دهیاران، شوراها و اهالی محلی منطقه برگزار نموده و همچنین تابلوهای خطر وجود تمساح در منطقه نیز در مناطق نصب شده اند اما متاسفانه مشکل کم آبی و استفاده از آب برکه هرازگاهی به قیمت جان اهالی تمام می گردد که امیدواریم هرچه زودتر مشکل آب روستاهای منطقه حل گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 مرداد 1398 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 245

به "حمله تمساح به دختر بچه روستایی در سرباز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تمساح به دختر بچه روستایی در سرباز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید