مسابقات کتاب سه دقیقه ای در سطح ملی برگزار می شود

به گزارش تاورنا، به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مسابقات که برای نخستین بار از تابستان سال جاری برگزار و طی مراسمی در هفته کتاب برگزیدگان آن انتخاب و معرفی شدند و از آذرماه سال جاری در سطح ملی در 8 استان و 10 واحد جهاد دانشگاهی در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

مسابقات کتاب سه دقیقه ای در سطح ملی برگزار می شود

هدف از اجرای مسابقات ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، به اشتراک گذاشتن تجربه های کتابخوانی دانشجویان و معرفی کتاب های مفید به جامعه است.

مرحله مقدماتی این مسابقات در 8 استان و 10 واحد جهاد دانشگاهی در سراسر کشور اجرا خواهد شد که در تهران معاونت فرهنگی واحدهای جهاد دانشگاهی در دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و علم و صنعت عهده دار این طرح فرهنگی هستند.

معاونت فرهنگی واحدهای استانی جهاد دانشگاهی در خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، زنجان، اصفهان(دانشگاه صنعتی اصفهان)، قزوین، قم و کردستان نیز از دیگر مجریان مرحله مقدماتی این مسابقات خواهند بود.

براساس اعلام دبیرخانه، این مسابقات در دوبخش اجرا می شود. در بخش اصلی هر یک از واحدهای مجری موضوعی خاص را محور برنامه خود قرار می دهند و شرکت نمایندگان صرفاً می توانند به ارائه کتاب هایی در همان موضوع بپردازند؛ اما در بخش آزاد، شرکت نمایندگان می توانند هر کتابی را که مورد علاقه خودشان است، معرفی و ارائه نمایند.

برگزیدگان مرحله مقدماتی مسابقات در مرحله نیمه نهایی و فینال که توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می شود، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر جهاد دانشگاهی در واحدهای فوق و پایگاه اینترنتی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس www.isba.ir، با شماره تلفن های 66952727 ، 66971184 و 66491338 تماس حاصل نمایند.

دانلود آیین نامه حضوری

دانلود آیین نامه مجازی

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1331

به "مسابقات کتاب سه دقیقه ای در سطح ملی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات کتاب سه دقیقه ای در سطح ملی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید