پروژه های نیمه تمام؛ در اولویت برنامه های استان

به گزارش تاورنا، خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به اهمیت موضوع و مدیریت بهتر منابع، اتمام پروژه های نیمه تمام را در اولویت برنامه ها دیده ایم.

پروژه های نیمه تمام؛ در اولویت برنامه های استان

جواد قناعت، شامگاه سه شنبه 23 آذر در جلسه ملاقات ائمه آدینه شهرستان قاینات و شهرهای خضری دشت بیاض، نیمبلوک، اسفدن و آرین شهر با تأکید بر این که سفر به همه شهرستان ها را در برنامه دارد، گفت: با عنایت به این که در هر سفر شهرستانی، متناسب با موضوعات هر منطقه، مدیران کل دستگاه های اجرایی نیز حضور دارند، لذا پیشنهاد می گردد مسایل هر منطقه دسته بندی شده و بنا به ضرورت و اولویت در آن جلسه طرح گردد.

به گزارش خبرنگاران، استاندار خراسان جنوبی، قاینات را از نگین های منطقه خواند و با اشاره به ظرفیت های فراوان این شهرستان، از شهدای بزرگوار ناصری و کاوه یاد کرد.

قناعت گفت: این ظرفیت ها احتیاج به توجه دارند و همه باید با همدلی و یکصدایی در راستای بهره برداری از این پتانسیل ها در راستای توسعه استان، گام برداریم.

لازم به ذکر است؛ ائمه آدینه حاضر در جلسه نیز به طرح موضوعات مربوط به حوزه کاری خود پرداختند و ضمن دعوت از استاندار برای حضور در هر منطقه، تسریع در فرایند اجرای پروژه ها را از مطالبات مردم عنوان کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1943

به "پروژه های نیمه تمام؛ در اولویت برنامه های استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های نیمه تمام؛ در اولویت برنامه های استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید