کاهش تدریجی قیمت بلیط هواپیما

به گزارش تاورنا، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به افزایش پروازهای ایران به 20 مقصد مختلف، از کاهش تدریجی قیمت ها با اضافه شدن دیگر ایرلاین ها به برنامه پروازها خبر داد.

کاهش تدریجی قیمت بلیط هواپیما

مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ضمن تایید این موضوع که هم اکنون پروازهای خارجی به 20 مقصد مختلف انجام می شود، گفت:

با اضافه شدن ایرلاین های داخلی و تعداد پروازها در جهتهای خارجی مانند ترکیه، مسلما قیمت بلیط هواپیما باز هم کاهش پیدا خواهد کرد.

اسعدی سامانی با اشاره به برقراری مجدد پروازهای فرانکفورت در 12 مهرماه، از انجام مذاکرات برای بازگشایی خطوط هوایی سایر کشورها به ایران خبر داد. وی همچنین در رابطه با گرانی بلیط برخی جهتهای هوایی از جمله ترکیه، شرح داد:

به محض اینکه شرکت های هواپیمایی ایرانی در جهت پروازی تهران - استانبول وارد شدند، قیمت پروازهای این جهت که پیش از این از طریق ایرلاین هایی مانند قطر ایرویز به 60 میلیون تومان رسیده بود، کاهش یافته و به 24 میلیون تومان رسید و هم اکنون نیز این سیر نزولی قیمت ها تا متعادل شدن آن ادامه دارد.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ضمن تایید سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر نبود پایه و اساس مشخصی مبنی بر قیمت گذاری پروازهای خارجی و رقابتی بودن این بازار، اذعان داشت:

هر قدر تعداد ایرلاین های داخلی در جهتهای پروازی خارجی مانند ترکیه بیشتر شود و تعداد پروازها نیز افزایش یابد، مسلما قیمت بلیط هواپیما نیز کاهش خواهد یافت و مسلما می توان گفت که قیمت بلیط ها اینگونه نخواهد ماند؛ چراکه هر قدر عرضه بلیط از سوی ایرلاین های مختلف بیشتر شود، قیمت بلیط نیز کمتر می شود.

منبع: کجارو / انتخاب
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1998

به "کاهش تدریجی قیمت بلیط هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش تدریجی قیمت بلیط هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید