19 عکسی که با تماشا آن عاشق آلاسکا می شوید!

به گزارش تاورنا، آلاسکا بزرگ ترین استان کشور آمریکا است که به علت وجود معادن غنی اهمیت زیادی دارد، عکاسان مجموعه عکسی از آلاسکا تهیه نموده اند که با تماشا آن ها عاشق این استان می شوید.

19 عکسی که با تماشا آن عاشق آلاسکا می شوید!

حدود 150 سال از معاهده تملک آلاسکا به دست روسیه می گذرد که در سال 1867 در مجلس سنای آمریکا تصویب شد. آلاسکا در حال حاضر به عنوان بزرگ ترین استان آمریکا شناخته می گردد و یکی از غنی ترین زمین های آمریکا است که معادن ارزشمندی در این خاک وجود دارد. عکاس هایی از سراسر جهان عکس های زیبایی از آلاسکا انداخته اند که با تماشا آن ها هر فردی آرزو می نماید که برای یک بار هم که شده این استان را از نزدیک ببیند.

دسته ای از فعالان محیط زیست آلاسکا را یکی از بکرترین و زیباترین منطقه ها آمریکا می شناسند که شگفتی های طبیعت همه در یک منظره جمع شده اند و آلاسکا را به وجود آورده اند.

16 کوه بلند در فهرست بلندترین کوه های آمریکا وجود دارند که در صدر این فهرست کوهی در آلاسکا بانام مک کینلی وجود دارد که ارتفاعی برابر با 6194 متر دارد.

دنالی یکی از پارک های آلاسکا است که سالانه 400.000 نفر از آن بازدید می نمایند. گونه های جانوری مختلفی در پارک های ملی آلاسکا زندگی می نمایند که از جمله آن ها می توان به خرس گریزلی، گوزن، سنجاب های قطبی، گرگ صحرایی، موش کوهی، سگ آبی و خرگوش صحرایی اشاره نمود.

سواحل زیبایی در آلاسکا وجود دارد که یکی از زیباترین سواحل آلاسکا ساحل گوستاووس در پارک ملی خلیج گلیشر است.

پارک ملی گلیشر از بزرگ ترین پارک های طبیعی آمریکا است که وسعتی برابر با 13.287 کیلومترمربع دارد. این پارک به عنوان میراث طبیعی در یونسکو ثبت شده است و یکی از جاذبه های این منطقه گشت و گذار با کشتی است.

یخچال های طبیعی، جنگل ها و کوه ها تنها بخشی از زیبایی های استان آلاسکا است. در امتداد خط ساحلی آلاسکا حدود 10.686 کیلومتر جنگل و گوه وجود دارد که یکی از زیباترین منظرههای آلاسکا را به وجود آورده است.

تپه های شگفت انگیز پارک ملی کوبوک، از جاذبه های طبیعی آلاسکا است.

رودخانه های بزرگی در آلاسکا وجود دارند که رودخانه کویوکوک ششمین رودخانه طولانی آلاسکا است.

یکی از زیباترین منظره ها طبیعی آلاسکا پارک و منطقه حفاظت شده ملی رنگل سن الیاس است.

یکی از زیباترین شهرک های آلاسکا، شهرک های مک کارتی و کنیکوت است که ارزش تماشا را دارد.

پارک و منطقه حفاظت شده ملی کتمای، ششمین پارک ملی آلاسکا است که از پهناورترین و زیباترین پارک های ملی آلاسکا است که وسعتی برابر با 19.122 کیلومترمربع دارد (مساحتی برابر با استان همدان). این منطقه یکی از برترین مکان ها برای ماهیگیری است.

یادبود ملی میستی فیودز، پارک ملی با وسعت 9246 کیلومترمربع است، سفر چندروزه با کشتی کروز در دریاچه این پارک به یادماندنی است.

آلاسکا یکی از برترین مکان ها برای تماشای شفق قطبی است، اگر شما هم در پی شفق قطبی جستجو می کنید، آلاسکا یکی از برترین مکان ها است.

در سفر به آلاسکا با گونه های جانوری متفاوتی روبه رو می شوید و همه شگفتی های طبیعت را یکجا در یک سرزمین مشاهده می کنید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که عاشق تماشای شگفتی های طبیعت هستید، سفر آلاسکا برای شما سفری رویایی خواهد بود.

منبع: کجارو / fa.wikipedia.org / The Daily Telegraph
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1957

به "19 عکسی که با تماشا آن عاشق آلاسکا می شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "19 عکسی که با تماشا آن عاشق آلاسکا می شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید