اعتراف به قتل داماد جوان پای بساط مواد مخدر ، جسد مقتول 9 سال در زیرزمین خانه بود

به گزارش تاورنا، مرد میانسالی که 9 سال قبل دامادش را به قتل رسانده و جسدش را دفن نموده بود، پای بساط مصرف مواد مخدر خودش را لو داد.

اعتراف به قتل داماد جوان پای بساط مواد مخدر ، جسد مقتول 9 سال در زیرزمین خانه بود

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش تاورنا به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از 9 سال قبل با شکایت زن جوانی به پلیس آغاز شد. وی به مأموران گفت: همسرم به نام مجید 25 ساله دو روز است که ناپدید شده و خبری از او ندارم.

با آغاز تحقیقات پلیسی هیچ رد و سرنخی از این مرد جوان به دست نیامد و در حالی که پرونده برای رمزگشایی از ماجرای ناپدید شدن مجید همچنان باز بود خاتمه اواخر ماه گذشته و در حالی که 9 سال از ناپدید شدن مرموز مرد جوان گذشته بود مردی با مراجعه به اداره پلیس راز جنایتی هولناک را فاش کرد.

او گفت: چند شب قبل با یکی از دوستانم به نام اکبر دور هم سرگرم مصرف مواد مخدر بودیم که سر موضوعی با هم بحثمان شد و ناگهان اکبر به من گفت: کاری نکن تو را هم مثل دامادم بکشم و جسدت را در چاه زیرزمین دفن کنم!

پس از این ادعا کارآگاهان جنایی تحقیقات در این باره را آغاز کردند و با توجه به پرونده قدیمی ناپدید شدن داماد اکبر بلافاصله وی را احضار کردند و تحت بازپرسی قرار دادند.

این مرد 54 ساله که چاره ای جز اعتراف نداشت گفت: من دامادم را کشتم چون معتاد بود. من اصلاً به ازدواج دخترم با او راضی نبودم اما همسرم و فامیل اصرار داشتند که پسر خوبی است و بگذار ازدواج نمایند . چندین بار در دوران عقد شاهد دعوا و جر و بحث آنها بودم و این مسأله خیلی مرا ناراحت نموده بود اما به خاطر دخترم حرفی نمی زدم. بعد از ازدواج چون جایی برای زندگی نداشتند و خانواده دامادم نیز هیچ حمایتی از پسرشان نمی کردند، تصمیم گرفتم طبقه پایین ساختمانم را برای زندگی در اختیارشان بگذارم.

کم کم مسائل زندگی شان بیشتر شد تا اینکه یک روز دخترم گفت مجید معتاد است و چند باری هم به کمپ ترک اعتیاد رفته است اما دخترم این موضوع را از ما مخفی نموده بود. بعد از فهمیدن این ماجرا دعوا و مشاجره بین ما بیشتر شد.

یک روز سرزده به خانه دخترم رفتم و دیدم که دامادم تنها در خانه در حال مصرف شیشه است از شدت عصبانیت ضربه ای از پشت به او زدم که سرش به لوله فلزی کنار اتاق خورد و گیج شد. بعد هم او را خفه کردم. برای اینکه ماجرا لو نرود جسد مجید را طناب پیچ نموده و داخل نایلون گذاشتم و درون چاهی که در زیرزمین خانه بود انداختم بعد هم روی آن خاک ریختم.

سرهنگ کریم خانی رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران گفت: پس از اظهارات متهم به دستور بازپرس پرونده کارآگاهان به محل مخفی کردن جسد رفته و نایلونی که بقایای جسد مجید داخلش بود کشف شد.

بدین ترتیب مرد میانسال به اتهام قتل دامادش بازداشت شد و پرونده با درخواست قصاص خانواده مقتول به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 8 مرداد 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1011

به "اعتراف به قتل داماد جوان پای بساط مواد مخدر ، جسد مقتول 9 سال در زیرزمین خانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف به قتل داماد جوان پای بساط مواد مخدر ، جسد مقتول 9 سال در زیرزمین خانه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید