ایتالیا بازی های محبت آمیز اش با انگلیس و آلمان را لغو کرد

به گزارش تاورنا، ویروس کرونا پس از مختل کردن فوتبال باشگاهی ایتالیا، برنامه بازی های تیم ملی این کشور را نیز به هم ریخت.

ایتالیا بازی های محبت آمیز اش با انگلیس و آلمان را لغو کرد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش تاورنا، همان طور که انتظار می رفت و البته با کمی تأخیر فدراسیون فوتبال ایتالیا از لغو بازی های محبت آمیز تیم ملی این کشور با تیم های ملی انگلیس و آلمان به دلیل شیوع کرونا در اروپا اطلاع داد.

ایتالیا اولین لیگ فوتبال در اروپا بود که دستور تعطیلی بازی هایش به دلیل شیوع ویروس کرونا صادر شد و بعد از آن نیز تمامی لیگ های معتبر فوتبال قاره سبز تصمیم به چنین کاری گرفتند.

فیفا نیز به باشگاه ها اجازه داده تا در صورت تمایل از حضور بازیکنان شان در اردوی تیم های ملی جلوگیری نمایند و با این شرایط بعید به نظر می رسد که تیمی ریسک از دست دادن بازیکنش به دلیل ابتلا به کرونا را به جان بخرد و به او اجازه دهد در اردوی تیم ملی کشورش شرکت کند. به همین دلیل مسئولان فوتبال ایتالیا تصمیم به لغو بازی های محبت آمیز شان مقابل انگلیس و آلمان گرفته اند.

آتزوری قرار بود 13 روز دیگر در استادیوم ومبلی لندن به مصاف تیم ملی انگلیس برود و چهار روز بعد از آن هم در شهر نورنبرگ آلمان، با ژرمن ها روبه رو گردد. آلمانی ها پیش از این دستور برگزاری این بازی پشت درهای بسته را صادر نموده بودند، اما اکنون این بازی به کلی لغو شده است. تیم ملی انگلیس هم به دستور اتحادیه فوتبال این کشور تا خاتمه مدت تعلیق که 16 فروردین است اجازه برگزاری بازی ندارد و به این ترتیب بازی اش مقابل ایتالیا لغو شده است.

با توجه به شرایط موجود فوتبال اروپا در رده باشگاهی و ملی، به نظر می رسد که اتحادیه فوتبال اروپا همان گونه که در نهایت مجبور به لغو بازی های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شد، بازی های یورو 2020 را هم به تعویق بیندازد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 831

به "ایتالیا بازی های محبت آمیز اش با انگلیس و آلمان را لغو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایتالیا بازی های محبت آمیز اش با انگلیس و آلمان را لغو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید