بازگشایی 58 مجموعه ورزشی شهرداری تهران از 17 خرداد

به گزارش تاورنا، به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان ورزش با اشاره به بازگشایی 58 مجموعه ورزشی شهرداری تهران از 17 خرداد ماه جاری گفت: دستورالعمل رعایت پروتکل های وزارت بهداشت در مقابله با شیوع ویروس کرونا به مجموعه های ورزشی ابلاغ شده و هم اکنون آماده سازی مجموعه ها در حال اجراست.

بازگشایی 58 مجموعه ورزشی شهرداری تهران از 17 خرداد

او افزود: از 17 خرداد ماه در 30 رشته ورزشی که از سوی وزارت بهداشت مجوز فعالیت آن ها داده شده است، فعالیت مجموعه های ورزشی آغاز و پیش از آن نیز آموزش های لازم به مدیران مجموعه های ورزشی شهرداری در خصوص رعایت پروتکل های وزارت بهداشت در هفته آینده ارائه می شود. مجموعه های آبی شهرداری نیز همچنان تعطیل است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به انجام غربالگری کرونا در میان مربیان ورزشی مجموعه ها پیش از بازگشایی مجموعه ها اشاره کرد و گفت: برای حضور شهروندان در مجموعه های ورزشی نیز الزاماتی همچون همراه داشتن ماسک، دستکش، لوازم بهداشتی شخصی و نیز تب سنجی و فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در بدو ورود به مجموعه ها الزامی شده است.

محسنی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای اجرای برنامه های ورزش از نو در دوران پساکرونا گفت: نیاز داریم با اجرای برنامه های تازه در حوزه ورزش شهروندی، بخشی از اثرات نامطلوب اجتماعی شیوع کرونا در ماه های گذشته را از زندگی شهروندان بکاهیم.

او همچنین از مطالعه احداث دهکده ورزش در شمال شرق تهران نیز خبر داد و گفت: با ایجاد چهار دهکده ورزش در چهار نقطه تهران به دنبال ایجاد فضای تازه ورزشی، تفریحی خانوادگی برای شهروندان تهرانی هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 9 مرداد 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1022

به "بازگشایی 58 مجموعه ورزشی شهرداری تهران از 17 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی 58 مجموعه ورزشی شهرداری تهران از 17 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید