تور تایلند ارزان: با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک؛ وبینار هماهنگی بازی های داخل سالن و رزمی بانکوک 2022 برگزار گردید

به گزارش تاورنا، وبینار هماهنگی برگزاری ششمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی با حضور مسئولان شورای المپیک آسیا، اعضای کمیته برگزاری بازی ها و دبیر کل کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

تور تایلند ارزان: با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک؛ وبینار هماهنگی بازی های داخل سالن و رزمی بانکوک 2022 برگزار گردید

با تور تایلند ارزان از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا تایلند را ببینید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در این وبینار که مسئولان شورای المپیک آسیا و کمیته برگزاری بازی ها از تایلند و نمایندگان کمیته ملی المپیک 40 کشور آسیایی حضور داشتند، مسئولان کمیته برگزاری به ارائه گزارشی از اندازه آمادگی خود و چگونگی برگزاری رقابت ها پرداختند.

آمادگی مکان های برگزاری رقابت ها، نحوه اسکان مقامات، داوران و ورزشکاران، حمل و نقل، مسائل پیشگیرانه مربوط به کووید 19 و انجام تست 3 روز یک بار، اعلام تقویم زمان و محل برگزاری رقابت ها، مهمترین موارد مطروحه در این وبینار بود.

این رقابت ها در 31 رشته ورزشی و 305 رویداد برگزار می گردد که البته دو رشته ورزشی آن ورزش های هوایی و تک بال بصورت نمایشی است.

در این بازی ها 305 مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش بینی می گردد 5 تا 7 هزار ورزشکار در این بازی ها از 45 کشور آسیایی حضور یابند.

این بازی ها از 21 الی 29 اسفندماه در دو شهر بانکوک و چونبوری برگزار خواهد شد و کمیته برگزاری بازی ها ضمن ارائه گزارش خود و پاسخ به سئوالات نمایندگان کمیته المپیک کشورهای آسیایی، آمادگی خود را برای برگزاری بازی ها اعلام داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1794

به "تور تایلند ارزان: با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک؛ وبینار هماهنگی بازی های داخل سالن و رزمی بانکوک 2022 برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور تایلند ارزان: با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک؛ وبینار هماهنگی بازی های داخل سالن و رزمی بانکوک 2022 برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید