آنالیز وضعیت وزنه برداری و رسیدن پرداختی فدراسیون ها به 90 درصد

به گزارش تاورنا، به گزارش خبرنگاران، کیکاوس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: در ابتدای نشست آقای تیشه گران رییس فدراسیون ناشنوایان گزارشی از وضعیت و آمادگی کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی ناشنوایان که در هنگ گنک برگزار می گردد ارائه داده و مقرر شد تا کمیته ملی المپیک نیز در حد توان حمایتهای لازم را در مورد اعزام کاروان ورزشی کشورمان به این رقابتها داشته باشد.

آنالیز وضعیت وزنه برداری و رسیدن پرداختی فدراسیون ها به 90 درصد

وی ادامه داد: از دیگر موارد مطرح شده در نشست امروز پرداخت 20 درصد از سهمیه مصوب سال 98 فدراسیونها بود تا مجموع پرداختی بودجه کمیته ملی المپیک به فدراسیونهای یاری گیرنده از کمیته به سقف 90 درصد برسد.

سعیدی خاطر نشان کرد: نظر به در پیش بودن بازیهای جهانی ساحلی آقای پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیمهای ملی و سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به این بازیها به ارائه گزارشی از کاروان اعزامی به این رقابتها در قطر پرداخت و مقرر شد تا حمایتهای کمیته بخصوص در زمینه ارزی و ریالی ادامه داشته داشته باشد.

همچنین پیش از نشست هیات اجرایی، جلسه ای با حضور ریاست کمیته ملی المپیک با رئیس و دبیر فدراسیون وزنه برداری در مورد مسائل پیش آمده برای دو ملی پوش این رشته برگزار گردید که با تاکید بر چهار محور به اتمام رسید و مقرر شد به درخواست فدراسیون وزنه برداری؛ کمیته ملی المپیک هم مکاتباتی جهت پیگیری اخذ مجوز حضور کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در تورنمنت سوئیس که جنبه کسب سهمیه المپیک را هم دارد صورت پذیرد.

سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک توضیح داد: بحث دوم حمایت همه جانبه کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برای حضور نمایندگان این رشته در مسابقات کسب سهمیه پیش رو و همچنین بازیهای المپیک 2020 بود که کمیته ملی المپیک اطمینان داد از کلیه برنامه های آماده سازی این رشته همانند سایر رشته های اعزامی پشتیبانی خواهد نمود.

رعایت چارچوب اداری و سلسله مراتب و همچنین احترام به نظم و انضباط درون اردویی از سوی تمام ورزشکاران نیز محور بعدی بحث ها فدراسیون و کمیته بود که مورد تاکید طرفین نهاده شد.

وی در پایان گفت: تاکید شد که کلیه مسئولیت فنی رشته ها از جمله وزنه برداری در انتخاب کادر فنی و نفرات دعوتی به اردوها و اعزامی به مسابقات با خود فدراسیونها است چرا که این فدراسیونها هستند که باید بعد از هر رویداد نسبت به نتایج خود جوابگو باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 466

به "آنالیز وضعیت وزنه برداری و رسیدن پرداختی فدراسیون ها به 90 درصد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز وضعیت وزنه برداری و رسیدن پرداختی فدراسیون ها به 90 درصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید