برگزاری جلسه اول ستاد نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 برای حضور قدرتمند ورزشکاران اسکیت

به گزارش تاورنا، اولین جلسه ستاد بازی های آسیایی 2022 هانگژوی چین با هدف حضور قدرتمند ورزشکاران اسکیت و کسب مدال برگزار گردید.

برگزاری جلسه اول ستاد نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 برای حضور قدرتمند ورزشکاران اسکیت

به گزارش تاورنا و به نقل از سایت فدراسیون اسکیت، اولین جلسه ستاد نوزدهمین دوره های آسیایی 2022 چین با حضور بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون و اعضای ستاد روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه در فدراسیون اسکیت برگزار گردید. در این جلسه اعضای ستاد به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در جهت آماده سازی های ملی، برگزاری اردوهای داخلی و خارجی و مسابقات پرداختند.

در نوزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2022 هانگژو چین، ورزشکاران چهار رشته اسکیت (سرعت، برد، فری استایل و هنری) در دو بخش آقایان و بانوان شرکت خواهند داشت.

بهمن محمدرضایی در خصوص زمان مسابقات جهانی وآسیایی گفت: باتوجه به جلسه آنلاینی که با آراگو رئیس فدراسیون جهانی داشتم وی اعلام داشت زمانی که قرنطینه در کل جهان شکسته گردد و زندگی به روال عادی برگردد، یک ماه بعد نشستی خواهیم داشت و دو ماه بعد مسابقات رسمی بین المللی برگزار خواهد شد و ورزشکاران 3 ماه فرصت خواهند داشت تا خود را آماده نمایند. فعلا پیش بینی ما این است احتمالا با توجه به شرایط موجود و بحران کرونا در سال 2020 مسابقه رسمی نداشته باشیم.

محمدرضایی در خصوص زمان برگزاری مسابقات رسمی کشور نیز گفت ما تابع اعلام ستاد عالی مبارزه با کرونای وزارت ورزش و جوانان هستیم و با عادی شدن شرایط اقدام به برگزاری مسابقات خواهیم نمود.

وی همچنین در خصوص نحوه انتخاب و اعزام ورزشکاران مسابقات آسیایی 2022 اظهار داشت، ورزشکاران در حال حاضر با رعایت شرایط بهداشتی و ایمنی خود را آماده نگه دارند و به محض مساعد شدن شرایط برگزاری مسابقات، با شرکت در مسابقات متعدد رصد می شوند و طبق رای کمیته های فنی هر رشته انتخاب می شوند. در انتها امیدوارم که ورزشکاران اسکیت در این مسابقات خوش بدرخشند و بتوانند پرچم پر افتخار کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 988

به "برگزاری جلسه اول ستاد نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 برای حضور قدرتمند ورزشکاران اسکیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه اول ستاد نوزدهمین دوره بازی های آسیایی 2022 برای حضور قدرتمند ورزشکاران اسکیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید