بیرانوند: ساپینتو از دربی نترسد

به گزارش تاورنا، دروازه بان تیم پرسپولیس گفت: مسعود شجاعی گفت موقع پنالتی پایت جلو آمده اما اگر پایم جلوتر آمده بود آقا مسعود یک بار دیگر پنالتی بزند!

بیرانوند: ساپینتو از دربی نترسد

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا بیرانوند درباره مهار پنالتی مسعود شجاعی در بازی پرسپولیس مقابل طرفدار گفت: چند سالی با شجاعی در تیم ملی همبازی بود. برای بالا شیرجه زدم اما ضربه او کمی پایین آمد.

وی در مورد بازی مقابل استقلال در فینال جام حذفی ادامه داد: دربی شرایط خاص خودش را دارد. استقلال در این هفته ها نشان داده تیمش شکل گرفته است. در این چند بازی چند گل زده اند. مسلما دوست دارند قهرمان شوند اما مردم هم می خواهند دربی جذابی ببینند.

بیرانوند درباره کری محمدحسین مرادمند بازیکن استقلال و اینکه در فینال جام حذفی منتظر پرسپولیس هستند گفت: این چیزها طبیعی است. آنها هم بازیکن تیم بزرگی هستند. شاید طرفداران شان ناراحت شدند و آنها را مجبور کردند که این طور حرف بزنند. من یک حرکت مقابل سپاهان انجام دادم که پیغام نیازمند در استادیوم آزادی آن کار را انجام داد. در اردوی تیم ملی گوش او را گرفتم که گفت طرفداران سپاهان فشار آورده بودند که این کار را انجام دهم. این چیزها طبیعی است. همه کوشش خودمان را کردیم. تیم های سختی را بردیم. چند تیم لیگ فزونی خوب را حذف کردیم. امیدوارم دربی خوبی را ببینیم و یک جام دیگر به طرفداران هدیه دهیم.

دروازه بان پرسپولیس در مورد اینکه استقلالی ها برای دربی حذفی خواستار حضور علیرضا فغانی یا داور خارجی شده اند ادامه داد: من با شوخی جواب قائدی را می دهم؛ وقتی برای آنها 2 پنالتی می گیرند دیگر نیازی به داور خارجی ندارند! وقتی پنالتی هدیه می دهند دیگر داور خارجی نمی خواهند! امروز هم دیدید که 2 پنالتی گرفتند که هیچکدام درست نبود. در همه دربی ها داوران ایرانی بودند. ما داوران خوبی داریم. هر کسی داور باشد برترین قضاوتش را انجام می دهد. این حرف ها توهین به داوران ایرانی است. ساپینتو هم نترسد چون هر تیمی از نظر فنی بهتر باشد برنده خواهد بود.

بیرانوند در مورد اینکه گفته می گردد در زمان زدن پنالتی مسعود شجاعی از دروازه بیرون آمده گفت: نه! صحنه را ندیدم. شجاعی گفت پایت جلو آمده. اگر پایم جلوتر آمده بود آقا مسعود یک بار دیگر پنالتی بزند!

وی در مورد تونل قهرمانی بازیکنان طرفدار برای پرسپولیسی ها اضافه کرد: دست شان درد نکند. کار بزرگی کردند. طرفدار تیم خوبی دارد و ما را شرمسار خودشان نموده بود.

دروازه بان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در طول هفته روی ضربات پنالتی هم کار کردید یا نه ادامه داد: نه کار نکردیم چون بازی به پنالتی نمی کشید!

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1402 بروزرسانی: 5 خرداد 1402 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2245

به "بیرانوند: ساپینتو از دربی نترسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: ساپینتو از دربی نترسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید