واضح می گویم این بازیکن نباید به استقلال بیاید ، طرفداران به یک بازیکن فرصت دوباره بدهند

به گزارش تاورنا، بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس می گوید: کار برای استقلال خیلی سخت است اما تا سه چهار بازی از لیگ نگذرد نمی توانیم نظر نهایی را در مورد هیچ تیمی بدهیم.

واضح می گویم این بازیکن نباید به استقلال بیاید ، طرفداران به یک بازیکن فرصت دوباره بدهند

به گزارش خبرنگاران ستقلال غیر از بی پولی، فصل جابجایی را به تمرکز برای جذب گلر باخت. وقتی طرفداران حسینی را نخواستند و پافشاری کردند که حسینی از استقلال کنار گذاشته گردد به جای آن یک گلر ششدانگ از تیم های دیگر بیاورند، مدیران وقت استقلال به فکر ترکاندن بمب افتادند. ضامن این بمب را دادند دست بیرانوند تا شاید در فصل جابجایی بمبی که می ترکانند باشگاه رقیب را روی هوا ببرد، اما از آنجایی که ضامن این بمب دست بیرانوند بود ترجیح داد در باشگاه استقلال ضامن آن را بکشد و این تیم را خراب کند.

استقلال در انتقال بیرو ناپیروز بود و خیلی راحت وارد بازی گلر تیم رقیب شد تا جایی که هفت روز طلایی جابجایی را از دست داد. در روزهایی که کریمی سرگرم بازی خوردن از بیرو بود، رقیبان استقلال ستاره های لیگ را جذب کردند و آنچه برای استقلال ماند آه و حسرت طرفدار بود و استعفای شبانه مسئولانی که روی ماندن نداشتند. استقلال در نهایت با توجه به از دست دادن زمان و شکست در بازار جابجایی حسینی را نگه داشت و رضایی را از دست داد تا به فکر گلر دومی باشد.

حالا این روزها حرف از آمدن خالدآبادی گلر تیم امید است که برای آمدن به استقلال و رقابت با حسینی تردید دارد، اما مسئولان استقلال در مذاکره ای که با این دروازه بان داشته اند وعده اولی را به او داده اند. با توجه به شرایط فعلی استقلال و ناکامی آنها در جذب گلرهای پیروز لیگ به سراغ سعید عزیزیان مربی سابق گلرهای استقلال رفتیم تا نظر او را در این خصوص جویا شویم.

فصل که تمام شد و بعد از فینال جام حذفی طرفداران استقلال از مسئولان این تیم خواستند که حسینی را کنار گذاشته و یک گلر ششدانگ به تیم بیاورند، نظرتان در این خصوص چیست؟

من همانطور که می دانید سال ها پیش مربی گلرهای استقلال بودم و با حسینی کار کردم. من حسینی را دروازه بان باتعصب و بااخلاق دیدم و می دانم که خیلی خوب تمرین می نماید. حسینی زمان فرهاد هم بیشترین کلین شیت را داشت چون فرهاد تیمش را دفاعی راهی زمین می کرد و استقلال به خاطر دفاعی بازی کردن یک الی دو گل می خورد. چون استقلال دفاع تیمی خوبی داشت حسینی هم بیشترین کلین شیت را داشت اما تفکر ساپینتو با فرهاد فرق داشت و استقلال زمان ساپینتو هجومی بازی می کرد به همین علت گل های بیشتری هم دریافت می کرد. پس بی انصافی است که حسینی را مقصر اصلی ناکامی استقلال بدانیم.

در چنین شرایطی اگر گلر 10 توپ هم بگیرد فقط طرفدار گلی را که خورده می بیند. به نظرم حسینی در فصل پیش ضعیف نبود. از طرفداران استقلال می خواهم اجازه دهند حسینی بماند و به او یاری نمایند تا مثل سابق عملکرد خوبی داشته باشد. قطعاً اگر گلر دیگری هم به استقلال بیاید احتیاج به زمان دارد تا در استقلال جا بیفتد.

استقلال در فصل جابجایی فریب بیرانوند را خورد، نظرتان در این خصوص چیست؟

کار بیرانوند اصلاً شایسته نبود، اما سؤال من این است که چرا مدیرعامل استقلال فریب بیرو را خورد؟ من همان زمان گفتم به هیچ وجه بیرو به استقلال نمی آید. پرداخت 100 میلیارد به این بازیکن اصلاً با عقل جور درنمی آمد. اصلاً این پول را به بیرو می دادند تکلیف بازیکنان دیگر چه می شد؟ استقلال اگر از این پول ها داشت پنجره جابجاییش بسته نمی شد. فکر می کنم تمرکز استقلال روی بیرو زمان را از استقلال گرفت و استقلال لطمه زیادی خورد.

گفته می گردد رضایی از استقلال جدا شد و این تیم باید گلر دوم جذب کند.

رضایی گلر خوبی است، اما فصل پیش فصل خوبی را پشت سرنگذاشت. همواره گفته ام تیم ها خصوصاً تیم های بزرگ دو گلر بزرگ می خواهند. اشتباه است یک گلر صد درصد داشته باشند و گلر دوم آنها خیلی ضعیف تر باشد. شما فرض کنید در طول فصل حسینی مصدوم شد، قرار است چه کسی جایگزین او گردد؟ هرچند که گلرها همواره دوست دارند خودشان تک باشند تا تمام بازی ها را فقط خودشان به زمین بروند.

اینطور که تعیین است قصد دارند خالدآبادی گلر تیم امید را به استقلال بیاورند.

خالد آبادی در استقلال پیروز نمی گردد.

علت تان چیست؟

چون در تیم های بزرگ بازی نکرده است. برخی گلرها خوب هستند اما نمی توانند در استقلال و پرسپولیس پیروز شوند.

تا چند وقت پیش قرار بود امیر عابدزاده را جذب نمایند، اما گفته بود پدرم اجازه نداد به استقلال بیایم. به نظرتان عابدزاده در استقلال پیروز می شد؟

بله. من از نزدیک با امیر کار کردم بازیکن بااستعداد و خوبی است و او در استقلال پیروز می شد. استقلال باید به فکر یک گلر خوب دیگر باشد تا به خاطر ایجاد شدن رقابت گلرهایش پیروز گردد.

اما به نظر می رسد که گلری در لیگ نیست که آنها بتوانند جذب نمایند!

همانطور که گفتم استقلال زمانش را برای بیرو از دست داد تمرکزشان را گذاشتند روی این بازیکن و همه چیز را فراموش کردند. اما تیم فوتبال یازده نفر است و فقط گلر نمی تواند یک تیم را قهرمان کند. استقلال باید در پست های دیگر هم برای گرفتن بازیکن کوشش می کرد اما از بیرو بازی خورد.

فکر می کنید با این شرایط سرنوشت استقلال در فصل بیست و سوم چه می گردد؟

کار برای استقلال خیلی سخت است اما تا سه چهار بازی از لیگ نگذرد نمی توانیم نظر نهایی را در مورد هیچ تیمی بدهیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 تیر 1402 بروزرسانی: 29 تیر 1402 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2268

به "واضح می گویم این بازیکن نباید به استقلال بیاید ، طرفداران به یک بازیکن فرصت دوباره بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واضح می گویم این بازیکن نباید به استقلال بیاید ، طرفداران به یک بازیکن فرصت دوباره بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید