حذف جمله ارزیابی امنیتی مجدد میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از بیانیه AFC

به گزارش تاورنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا بخشی از بیانیه خود در مورد ارزیابی مجدد برای آنالیز میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را حذف کرد.

حذف جمله ارزیابی امنیتی مجدد میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از بیانیه AFC

از سفر با تور پاتایا ویژه فروردین 99 لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرنگاران، در حالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه ای برگزاری دیدارهای خانگی تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا را به ارزیابی مجدد مسائل امنیتی در کشور منوط نموده بود، این بخش از بیانیه خود را حذف کرد.

در بیانیه AFC تنها به این جمله اشاره شده که طبق توافقی که با نمایندگان باشگاه های ایرانی در تاریخ 23 ژانویه (سوم بهمن) انجام شد، بازی های خانگی تیم های ایران در هفته های اول تا سوم لیگ قهرمانان تبدیل به بازی های خارج از خانه می شوند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا این جمله را که این امر فرصت می دهد تا ارزیابی مجدد از نگرانی های امنیتی در ایران [برای بازی های برگشت] صورت بگیرد را از بیانیه خود حذف کرد.

به گزارش خبرنگاران، بیش از این نیز، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بیانیه ای مشابه بیانیه قبلی خود را منتشر و سپس بخشی از آن را اصلاح نموده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 682

به "حذف جمله ارزیابی امنیتی مجدد میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از بیانیه AFC" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف جمله ارزیابی امنیتی مجدد میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از بیانیه AFC"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید