سیف الله پور: نساجی جزو پنج تیم پر هوادار لیگ است، در پی درآمد خوب از تبلیغات محیطی هستیم

به گزارش تاورنا، مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: تابع تصمیمات سازمان لیگ هستیم اما در پی درآمد بیشتری در تبلیغات محیطی هستیم تا به ما کمک شود.

سیف الله پور: نساجی جزو پنج تیم پر هوادار لیگ است، در پی درآمد خوب از تبلیغات محیطی هستیم

ایزد سیف الله پور در گفت وگو با خبرنگاران، تساوی نساجی مقابل استقلال اظهار کرد: ما از شرایط تیم مان راضی هستیم چون امسال بسیار تیم خوبی داریم و با ساکت الهامی قطعا شرایط بهتر از این هم می شود. تیم ما چهره های بزرگی مثل حامد شیری، اکبر صادقی، مسعود شجاعی و علیرضا حقیقی را دارد که تجربه بسیار زیادی در مسابقات بین المللی دارند. خداراشکر تیم مان خیلی خوب بود و همیشه گفتیم دغدغه مان چمن خوب است.

او اضافه کرد: تیم ما در یک زمین چمن خوب تمرین می کند و حتی روز اول که مقابل فجر به رجحان رسیدیم، اعلام کردیم که نمی توانیم در آن زمین بازی کنیم. باخت مان هم به دلیل چمن نامساعد ورزشگاه شهدای ساری بود و شرایط جدول به شکلی بود که با استقلال، سپاهان و گل گهر هم بیرون از خانه بازی کردیم و سه بازی بسیار سنگین را داشتیم. فشار زیادی به تیم وارد شده است. ضمن این که باتوجه به امکان حضور هواداران می توانند به ورزشگاه بیایند، ما در بازی پیش رو در ساری بازی خواهیم کرد.

سیف الله پور با بیان این که نساجی جزو پنج تیم پر هوادار ایران است، مطرح نمود: باید در ورزشگاه ساری گیت الکترونیکی قرار بگیرد و آقای رنگرز قول داد که این گیت قرار داده شود. نساجی به همراه پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور جزو پنج تیم پرهوادار لیگ است و حضور هواداران بسیار به تیم می تواند می کند. بازی پیش رو با حضورمان هواداران مان برگزار خواهد شد.

او در رابطه با تبلیغات محیطی و چگونگی درآمد از آن گفت: اگر تمام ضمانت نامه های بانکی و تعهدها اجرا شود، از نظر مالی به ما کمک خواهد شد. ما تابع تصمیمات سازمان لیگ هستیم اما باتوجه به این که بخش خصوصی هستیم در پی درآمد بیشتری هستیم و در پی این هستیم که به ما کمک شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1906

به "سیف الله پور: نساجی جزو پنج تیم پر هوادار لیگ است، در پی درآمد خوب از تبلیغات محیطی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیف الله پور: نساجی جزو پنج تیم پر هوادار لیگ است، در پی درآمد خوب از تبلیغات محیطی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید