عزیزی: در برگزاری مسابقات آزاد کشوری با یک تیر چند نشان زدیم، پخش زنده گلف یک نقطه عطف است

به گزارش تاورنا، رئیس فدراسیون گلف گفت: پخش زنده گلف نقطه عطفی برای ورود به رسانه ملی و ورود حامیان، مخاطبان و علاقه مندان است.

عزیزی: در برگزاری مسابقات آزاد کشوری با یک تیر چند نشان زدیم، پخش زنده گلف یک نقطه عطف است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمید عزیزی در سرانجام مسابقات گلف آزاد کشور گفت: گلف و رشته های تابعه دارای فاصله ذاتی اجتماعی است و در فضای باز برگزار می شود. در کنار آن پروتکل های ضد کرونا با حداکثر ضوابط رعایت می شود. از دو ماه پیش برگزاری این مسابقات را اعلام کردیم و علاقه مندان با آمادگی بالا قدم گذاشتند. خانم ها نیز 15 آبان ماه در همین محل برای مسابقات آزادی کشوری حاضر می شوند.

وی در ادامه اضافه کرد: سعی کردیم با برگزاری این مسابقات چند نشان را با یک تیر بزنیم. اول ایجاد فضای مسابقه و حفظ شور نشاط ورزشی و دوم قرار دادن بازیکنان در شرایط مسابقه که منجر به بهبود تمرینات آنها می شود. منتخبان نیز طبق تشخیص سرمربیان در اردو شرکت می کنند.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص زمان برگزاری اردوها گفت: اردو نیاز به اسکان دارد و ما مسابقات را هم یک روزه برگزار می کنیم تا در بحث اسکان مسئله ای برای ورزشکاران ایجاد نشود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی در خصوص زمان آغاز لیگ گفت: هدف ما برگزاری سوپر لیگ است و باید منتظر شرایط شیوع کرونا باشیم و ببینیم اجازه داریم یا نه ولی مانند گذشته آمادگی برگزاری لیگ را داریم.

عزیزی در خصوص پخش زندهومسابقات گلف آزاد کشوری از رسانه ملی یادآوری کرد: امروز به همت شبکه ورزش رسانه ملی نخستین پخش گلف کشوری به صورت زنده انجام شد. پوشش فنی به لحاظ اینکه زمین گلف 40 هکتار است، سخت است و چند کیلومتر کابل کشی شد تا امکان پخش فراهم شود.این نقطه عطفی برای ورود گلف به رسانه ملی و ورود حامیان، مخاطبان و علاقه مندان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1279

به "عزیزی: در برگزاری مسابقات آزاد کشوری با یک تیر چند نشان زدیم، پخش زنده گلف یک نقطه عطف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: در برگزاری مسابقات آزاد کشوری با یک تیر چند نشان زدیم، پخش زنده گلف یک نقطه عطف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید