ماجرای احداث آرامستان در مرکز چه بود؟

به گزارش تاورنا، انتشار خبری مبنی بر احداث آرامستان 300 هکتاری نو برای زلزله احتمالی در مرکز در روز های گذشته به نقل از شهرداری تهران حواشی در پی داشت.

ماجرای احداث آرامستان در مرکز چه بود؟

به گزارش ایرنا، چند روز گذشته خبر احداث آرامستان 300 هکتاری در مرکز به منظور پیش بینی اقدام احتمالی بحران ناشی از زلزله به نقل از جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران موجب بروز حواشی در این زمینه شد و هر یک از رسانه ها به طرقی برداشت متفاوتی از صحبت های معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در این زمینه داشتند.

وی به منظور تنویر افکار عمومی نسبت به حواشی ایجاد شده پیرامون احداث آرامستان نو در مرکز خبر منتشر شده را دستکاری شده دانست و گفت: حوزه معاونت خدمات شهری خدمات گسترده ای از میادین میوه و تره و بار گرفته تا بوستان ها و خدمات آتش نشانی در شهر به شهروندان ارایه می نماید.

بهرامی اضافه کرد: موضوع مصاحبه من که سبب انعکاس مخدوش در بعضی از رسانه ها شد در جواب سوال خبرنگاری بود که در مورد ظرفیت بهشت زهرا (س) و اقدامات این سازمان در مواقع بحران داشت.

وی گفت: ظرفیت بهشت زهرا (س) تهران در حال تکمیل شدن است و ما تنها در حال برنامه ریزی برای آینده هستیم و این به معنی پیش بینی آرامستان برای زلزله احتمال در مرکز نیست.

در روز های گذشته خبری با عنوان ایجاد آرامستان نو تهران در زمان زلزله در بعضی رسانه ها به ویژه فضای مجازی در حالی منتشر شد که شهرداری تهران اظهار داشت: با توجه به تکمیل شدن آرامستان فعلی مرکز باید فکری به آینده داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1953

به "ماجرای احداث آرامستان در مرکز چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای احداث آرامستان در مرکز چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید