معمای قتل هولناک جوان ایرانی در گرجستان

به گزارش تاورنا، خانواده جوان ایرانی که در گرجستان قربانی جنایت هولناکی شده بود، با مراجعه به دادگاه درخواست کردند دیه او از بیت‌المال پرداخت گردد.

معمای قتل هولناک جوان ایرانی در گرجستان

با ما سفر کنید و با تور گرجستان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، سه سال از زمانی که پلیس گرجستان به پدر میثم اطلاع داد که پسرش به قتل رسیده است می‌گذرد. مرد میانسال وقتی نتوانست با پسرش که در گرجستان زندگی می‌کرد، ارتباط بگیرد تصمیم گرفت راهی این کشور گردد. به مقابل خانه پسرش رفت اما کسی در را باز نکرد. یکی از همسایه‌ها وقتی نگرانی پدر میثم را دید، به او گفت چند روز قبل یک نفر را در این خانه کشتند.

این خبر ناراحتی پدر را دوچندان کرد و راهی اداره پلیس شد تا از سرنوشت پسرش باخبر گردد. ماموران پلیس گرجستان وقتی فهمیدند او پدر میثم است، خبر از قتل پسرش دادند. آنالیز‌های پلیس نشان می‌داد مرد ایرانی که به تنهایی در این خانه زندگی می‌کرد قربانی جنایتی هولناک شده است. جسد او در حالی که سرش بریده شده بود، در خانه‌اش پیدا شده بود. رد خون در خانه دیده می‌شد.

پدر وقتی نتوانست در گرجستان ردی از قاتل پسرش پیدا کند به ایران بازگشت و از پلیس تهران درخواست کرد به ماجرای قتل پسرش رسیدگی کند. پلیس ایران هم به وسیله پلیس اینترپل، خواهان رسیدگی به این پرونده شد، اما بعد از سه سال، تحقیقات بی‌نتیجه ماند و اولیای دم مقتول درخواست دیه از بیت‌المال را مطرح کردند.

بعد از این درخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. در جلسه رسیدگی به این درخواست برادر مقتول به قضات گفت: برادرم برای کار به گرجستان رفته بود و کار خوبی آنجا داشت. او فرد آرامی بود و آزارش به کسی نمی‌رسید. وقتی تماس او با ما قطع شد. پدرم برای آنالیز وضعیتش راهی گرجستان شد. در آنجا متوجه قتل برادرم شد و درخواست کردم به پرونده رسیدگی گردد اما پلیس گرجستان با ما همکاری خوبی نداشت و انتقال پیکر برادرم برای تدفین به تهران هم با پیگیری‌های زیاد و گذشت زمان انجام شد. وقوع این قتل و کشف‌ نشدن راز قتل، تاثیر روحی بدی برای پدر و مادرم داشته است. سه سال از ماجرا گذشته و هیچ سرنخی از قاتل یا قاتلان به دست نیامده است. روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌ایم و پدر و مادرم درخواست دارند تا دیه برادرم از بیت‌المال پرداخت گردد.

بعد از صحبت‌های برادر مقتول، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1318

به "معمای قتل هولناک جوان ایرانی در گرجستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای قتل هولناک جوان ایرانی در گرجستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید