پایتختِ بلاتکلیف و نون.خ در راه فراوری

به گزارش تاورنا، هیچ خبری از فینال پایتخت6 نیست و سازندگان هم پاسخی نمی دهند، اما خبر راضی کننده آماده شدن سریال نون. خ برای فراوری با قصه های جدید در فصل تابستان است.

پایتختِ بلاتکلیف و نون.خ در راه فراوری

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، این روزها وقتی درباره بعضی از سریال های ناتمام و بلاتکلیف خصوصاً پایتخت6 صحبت می گردد ما را یاد بعضی از سریال های ناتمام و بدون تعهد نمایش خانگی می اندازد. سریال هایی که خیلی راحت بدون آنکه به وقت و سرمایه هدر رفته توجه نمایند، ناتمام می مانند یا سرانجام دم دستی برایشان رقم زده می گردد. سریال های ناتمام و هزینه و وقتی که از مردم تلف می گردد! این اتفاقی است که بهانه کرونا افتاده اما در همین حال و هوا، خبرهایی از پیوستن بازیگر نقش اصلی سریال (محسن تنابنده) و بعضی از دیگر شخصیت های این مجموعه تلویزیونی رسانه ای می گردد که علاوه بر بی توجهی و بی تعهدی به سرمایه رسانه ملی این سؤال را ایجاد می نماید مگر وقت مخاطبِ تلویزیون احترام ندارد؟

چرا برای پایتختی ها مخاطب مهم نیست؟

پیش از سرانجام فرمالیته پایتخت 6 سیروس مقدم قولِ مساعد داد به زودی با فراهم شدن شرایط فراوری سریال، قسمت آخر را به پخش خواهند رساند. در حالیکه امروز عمده مجموعه های تلویزیون جلوی دوربین اند و پروژه های سینمایی هم شروع شده اند، سازندگان سریال نه پاسخی به رسانه ها می دهند و نه شخصیت های اصلی داستان در دسترس اند. چرا که خبرها از پیوستن بازیگران محوری پایتخت6 به پروژه های جدید سینمایی خصوصاً محسن تنابنده که به پروژه سینمایی قهرمان اصغر فرهادی پیوسته است. اگر کرونا و شرایط اضطراری وجود دارد چرا هنرمندان و عوامل کار هرکدام مشغله جدید پیدا نموده اند، انگار برای پایتختی ها مردم و تلویزیون دیگر مهم نیستند. چند باری با دست اندرکاران سریال تماس گرفتیم هیچ پاسخی ندادند.

4 قسمت طلب ما!

وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، کارمندان را به سرکار برگردانده، بخشی از دانش آموزان حضوری به مدرسه می فرایند و امتحان می دهند و بسیاری از اماکن و اتفاقات دیگری به روز اول برگشته اند حتی کارهای سینمایی و تلویزیونی، حتی سینماها از اول تیرماه بازگشایی می شوند اما با همه این اوصاف باز هم خبری از سریال پایتخت نیست. سیروس مقدم در آخرین اظهاراتش، 4 قسمت را برای فینال سریال اعلام نموده که به عنوان طلب مخاطبین مانده و از یاد نمی رود.

آخرین شرایط سریال نون.خ

مهدی فرجی تهیه نماینده سریال نون.خ که این روزها سریال صفر بیست و یک را به کارگردانی سیدجواد رضویان و سیامک انصاری جلوی دوربین برده و به قولِ خودش 10 درصد از کار جلو رفته و هنوز نمی توان پیش بینی از سرانجام تصویربرداری و زمان پخش داد. این سریال برای شبکه سه سیما ساخته می گردد. او درباره آخرین شرایط سریال نون.خ گفت: ادامه نون.خ در فصل سوم با قصه های جدید ساخته می گردد. ما کوشش مان بر این است که ان شاءالله در همین تابستان سریال را کلید بزنیم.

باید به قول و قرار با مردم احترام بگذارند

احسان قاضی زاده هاشمی عضو شورای نظارت بر صداوسیما درباره بی تعهدی بعضی از سازندگان به فراوری سریال های ناتمامِ تلویزیون گفت: اگر معاونت سیما یا شبکه های تلویزیون به این جمع بندی برسند که عوامل کارها تعهدی به ادامه کار ندارند و سریال را ناتمام رها نموده اند طبعاً باید مکانیزم و فرآیند معمولِ حقوقی را به جریان بیندازند. اصل بر این است کارها تمام گردد که به مخاطب تلویزیون احترام گذاشتند. شأن و صندلی گروه های سازنده ایجاب می نماید متعهد به قول و قرارشان با مردم باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1069

به "پایتختِ بلاتکلیف و نون.خ در راه فراوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایتختِ بلاتکلیف و نون.خ در راه فراوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید