یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها

به گزارش تاورنا، یوتیوب برای مبارزه با تبلیغات مزاحم کاربران برنامه ویژه ای دارد. برنامه ای که یاری می نماید تبلیغات محدود شده و از سر راه کاربر به سرعت کنار روند.

یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، یکی از گلایه های رایج بسیاری از کاربران یوتیوب در خصوص این برنامه تبلیغاتی است که هر از چند گاهی در نقش مزاحم روی صفحه مانیتورشان ظاهر می شوند.

فرض کنید در حال برگزاری یک کنفرانس ویدیویی هستید یا فیلمی مهم را برای دیگران پخش می کنید و ناگهان با تبلیغاتی روبرو می شوید که اساسا مایل نبودید پخش شوند. فارغ از به هم خوردن برنامه کاری و تفریحی بعد از پخش این تبلیغات، می توان حدس زد که تبلیغات ناخواسته تا چه حد اعصاب خرد کن هستند.

با یاری این افزونه نو شما می توانید ویدیوهای تبلیغاتی را به سرعت رد نموده و یک ویدیو را با کیفیت کمتر اما بدون هیچ نوع تبلیغاتی انتخاب کنید.

درواقع این پلتفرم یک تجربه نو از دیدنی ویدیو را در اختیار کاربران می گذارد. تجربه ای که به کاربران امکان می دهد ویدیوها را به سرعت رد نمایند. افزون بر این ها اگر کاربران تبلیغات مرحله نخست را رد نمایند، احتمال این که تبلیغات در مرحله بعدی نیز برای کاربران ارسال گردد به 40 درصد کاهش پیدا می نماید.

این تجربه نو ابتدا روی یوتیوب نسخه دسکتاپ قرار می گیرد و سپس به زودی در موبایلها و تلویزیونهای کاربران دیده می گردد.جالب است بدانید این روزها بیشتر مردم یوتیوب را از تلویزیون دیدن می نماید و این یعنی به طور میانه بیش از 180 میلیون ساعت دیدنی روزانه.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2178

به "یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها" امتیاز دهید

1 کاربر به "یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید