4 تفاوت بزرگ هم پیمانان انصراف از لیگ، تبریزی ها قافیه را باختند

به گزارش تاورنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر و شکست 2 تیم تبریزی نشان از تفاوت بزرگ آن ها با 2 هم پیمان خصوصی شان یعنی شهرخودرو و نساجی داشت.

4 تفاوت بزرگ هم پیمانان انصراف از لیگ، تبریزی ها قافیه را باختند

به گزارش تاورنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران با پیروزی تیم های فوتبال نساجی و شهرخودرو و شکست تراکتور و ماشین سازی همراه شد؛ تیم هایی که پیش از آغاز دوباره لیگ هم پیمان یکدیگر برای انصراف از مسابقات بودند و انتها بر آن شدند که در ادامه لیگ نوزدهم شرکت کنند.

دو هم پیمان خصوصی تیم های تبریزی، پیش از آغاز مجدد لیگ نوزدهم، چهار تفاوت با تراکتور و ماشین سازی دارند که همین تفاوت ها باعث شد شاگردان فکری و سرآسیایی پیروز باشند و از حریفان سرسخت خود امتیاز بگیرند.

اقدام سریع: تفاوت اول نساجی و شهرخودرو با هم پیمانانشان چند بعدی عمل کردن در طول تعطیلات کرونایی لیگ برتر بود. شاگردان فکری و سرآسیایی با وجود اینکه مایل به آغاز مجدد مسابقات نبودند، برای حفظ آمادگی تصمیم گرفتند تمرینات خود را خیلی زود آغاز کنند و با حل مشکل خارجی ها و بازیکنان مصدوم خود آماده حضور در زمین فوتبال شوند. تراکتور و ماشین سازی دیرتر از دو تیم دیگر تمرینات خود را آغاز کردند و حتی تا مدتی تمرین هایشان را به صورت گروه گروه برگزار می کردند.

سیاست مداری: تفاوت بعدی در مصاحبه های مالکان این چهار باشگاه است. در واقع مالکان شهرخودرو و نساجی همه چیز را روی دوش مالک تراکتور و ماشین انداختند تا این زنوزی باشد که هر روز در رسانه های مختلف مصاحبه کند و سایر مالک ها به دنبال سر و سامان دادن اوضاع تیم خود باشند.

حل مسائل: سومین تفاوت این دو گروه، معین کردن شرایط خارجی ها و بازیکن ایرانی های خارج از کشور بود. شهرخودرو توانست هر طور که شده مربی ایتالیایی خود یعنی استفانو کوزین را به ایران بیاورد اما تراکتور علاوه بر از دست دادن دو بازیکن خارجی خود، هنوز نتوانسته تکلیف اشکان دژاگه را که در آلمان زندگی می کند، معین کند و این بازیکن در آستانه جدایی از تراکتور قرار گرفته است.

اردو: فرق چهارم این چهار تیم، برگزاری اردو در دوره تعطیلات بود که تیمی مثل شهرخودرو با توجه به نداشتن زمین تمرین و همچنین شرایط قرمز شهر مشهد به دلیل شیوع ویروس کرونا، اردویش را به تهران آورد تا ضمن عقب نیفتادن از برنامه تمرینی بتواند چند دیدار محبت آمیز را هم با تیمی هایش برگزار کند.

این تفاوت ها نشان می دهد که نساجی و شهرخودرو برای روبرو شدن با هر دو روی سکه آماده بودند و این تیم های تبریزی بودن که در خواب غفلت انصراف از لیگ فرو رفته و برنامه خوبی برای ادامه مسابقات نداشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1106

به "4 تفاوت بزرگ هم پیمانان انصراف از لیگ، تبریزی ها قافیه را باختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 تفاوت بزرگ هم پیمانان انصراف از لیگ، تبریزی ها قافیه را باختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید