50 درصد از سود سهام عدالت پرداخت شد

به گزارش تاورنا، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام نمود: در مرحله نخست 50 درصد از سود متعلق به هر سهامدار در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم در آستانه سال نو پرداخت شد.

50 درصد از سود سهام عدالت پرداخت شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، شرکت سپرده گذاری در این اطلاعیه در مورد توزیع سود سهام عدالت اعلام نموده است: در پی انتشار اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر واریز سود سهام عدالت، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، سود سهام متعلق به مشمولین سهام عدالت اعم از افرادی که روش مستقیم سهامداری را انتخاب نموده یا در روش غیرمستقیم سهامداری باقی مانده اند، توزیع می نماید.

در این اطلاعیه آمده است: در مرحله نخست 50 درصد از سود متعلق به هر سهامدار در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم در آستانه سال نو پرداخت شد.

پرداخت سود به هر سهامدار روش مستقیم، منوط به تملک وی نسبت به سهام شرکت سرمایه پذیر در روز برگزاری مجمع عمومی آن شرکت بوده و به تناسب آن میزان سهم، سود مقرر پرداخت می گردد.

همچنین، پرداخت سود به هر سهامدار روش غیرمستقیم، منوط به آن است که سهام شرکت سرمایه گذاری استانی را تا تاریخ 25 اسفند امسال در تملک خود داشته و نسبت به فروش آن اقدام ننموده باشد.

ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ ﺳﻬﺎم اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖﻫﺎ، ﺳﻮد ﻣﻘﺮر ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺑﺎ ﺟﺪول ذﯾﻞ ﺑﻪ ﺳﻬﺎﻣﺪاران ﭘﺮداﺧﺖ ﺷﺪه اﺳﺖ:

گفتنی است، آن دسته از سهامدارانی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی ننموده اند می توانند به وسیله ثبت نام در سامانه سجام به نشانی : www.sejam.ir شماره حساب خود را اعلام نموده یا به وسیله مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir مشخصات حساب خود را تکمیل نمایند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1559

به "50 درصد از سود سهام عدالت پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 درصد از سود سهام عدالت پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید