6 مدال دستاورد تکواندوکاران نونهال ایران تا سرانجام روز دوم مسابقات جهانی

به گزارش تاورنا، تکواندوکاران نونهال کشورمان تا پایان روز دوم مسابقات جهانی ازبکستان 6 مدال طلا و برنز کسب کردند.

6 مدال دستاورد تکواندوکاران نونهال ایران تا سرانجام روز دوم مسابقات جهانی

به گزارش دومین روز از چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان در حالی دقایق پیش به انتها رسید که زرین نعل و بخشی نژاد بر سکوی قهرمانی ایستادند و جعفرصالحی و متاجی به مدال برنز رسیدند.

فردا (جمعه - 18 مردادماه) و در روز سوم این دوره از رقابت ها ایران با 5 نماینده رو در روی رقبایش قرار می گیرد.

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان 2019، از روز گذشته (چهارشنبه - 16 مردادماه) با حضور 550 تکواندوکار از 64 کشور در سالن کاخ ورزش جهانی تاشکند آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

امروز (پنجشنبه - 17 مردادماه) و در روز دوم مبارزات اوزان 33-، 37- و 53- کیلوگرم پسران و 41- و 47- کیلوگرم دختران پیگیری شد که امیرعباس رهنما (33- کیلوگرم)، پویان جعفرصالحی (37- کیلوگرم)، امیرحسین متاجی (وزن 53- کیلوگرم)، زهرا زرین نعل (وزن 41- کیلوگرم) و مبینا بخشی نژاد (وزن 47- کیلوگرم) هوگوپوشان کشورمان بودند.

در انتها این روز زهرا زرین نعل و مبینا بخشی نژاد مدال طلای جهانی را کسب کردند و پویان جعفر صالحی و امیرحسین متاجی بر سکوی سومی جهان ایستادند، اما امیر عباس رهنما از کسب مدال بازماند.

فردا و در روز سوم (جمعه - 18 مردادماه) رقابت های اوزان 41- و 45- کیلوگرم پسران و 44-، 55- و 59- کیلوگرم دختران انجام خواهد شد و امیرحسین نوروزی (وزن 41- کیلوگرم)، امیررضا قربانی (وزن 45- کیلوگرم)، ساناز عباس پور (وزن 44- کیلوگرم)، پونه جعفرصالحی (وزن 55- کیلوگرم) و ستایش قهرمانی (وزن 59- کیلوگرم) به عنوان نمایندگان ایران هستند.

هدایت تیم پسران برعهده مرتضی کریمی به عنوان سرمربی و محمدرضا یاری و محمد علوی به عنوان مربی است. هدایت تیم دختران نیز برعهده اعظم درستی به عنوان سرمربی و محبوبه محمدنژاد و شهره خلج زاده به عنوان مربی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 257

به "6 مدال دستاورد تکواندوکاران نونهال ایران تا سرانجام روز دوم مسابقات جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 مدال دستاورد تکواندوکاران نونهال ایران تا سرانجام روز دوم مسابقات جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید