آینده نگری و بهره گیری از اطلاعات به روز مبنای تصمیم گیری ها باشد

به گزارش تاورنا، تفکر و اعتقاد برنامه ای، مشارکت و هم افزایی رموز موفقیت در اجرای اسناد توسعه ای است.

آینده نگری و بهره گیری از اطلاعات به روز مبنای تصمیم گیری ها باشد

به گزارش خبرنگار از ، ارسلان زارع سرپرست استانداری گیلان در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گیلان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر گفت: همواره اندیشیدن و برنامه ریزی پیش از هر اقدام برای رسیدن به هدف، برای بشر و جامعه بهترین راهکار برای پیمودن جهت توسعه بوده و می باشد.

او با تاکید بر لزوم هم اندیشی، هم افزایی و گفتمان سازی بیشتر برنامه ای شرح داد: شورای برنامه ریزی امکان بکارگیری اندیشه گروهی و رسیدن به خرد جمعی برای تصمیم سازی بهتر را تحقق می بخشد.

دکتر زارع با تأکید بر لزوم اعتقاد به اجرای برنامه های توسعه ای و اسناد بالادستی میان مدت و بلند مدت از جمله برنامه ششم توسعه و سند آمایش سرزمین در جهت توسعه پایدار در استان و کشور بیان داشت: لازم است تا با همگرایی و تلاش جمعی با جدیت در این جهت گام برداریم.

سرپرست استانداری گیلان به ظرفیت بالای استان گیلان و امکان توسعه همه جانبه آن اشاره و شرح داد: تغییر نگاه توسعه ای سنتی به نگاه توسعه سبز-آبی، با رویکرد های توسعه اقتصادی دریا محور، تقویت و افزایش بهره وری در بخش کشاورزی، صنعت و خدمات، توسعه بوم گردی و گردشگری خلاقانه و نیز توجه به کارآفرینی می تواند آینده امیدبخش برای استانمان را ترسیم کند.

آ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 403

به "آینده نگری و بهره گیری از اطلاعات به روز مبنای تصمیم گیری ها باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده نگری و بهره گیری از اطلاعات به روز مبنای تصمیم گیری ها باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید