اختراع دختر چینی برای فرار از انجام تکالیف مدرسه ، روباتی که با دستخط دانش آموزان مشق می نویسد (تورهای چین)

به گزارش تاورنا، یک دختر چینی راهی جالب برای فرار از تکالیف مدرسه خود اختراع نموده است. وی پیروز شده یک روبات را احتراع کند که ضمن تقلید دستخط اصلی دانش آموزان درست مثل آنان مشق بنویسد.

اختراع دختر چینی برای فرار از انجام تکالیف مدرسه ، روباتی که با دستخط دانش آموزان مشق می نویسد (تورهای چین)

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این دانش آموز به ارتقاء نرم افزار روبات نویسنده یک روبات مشابه برای استفاده مجدد ایجاد نموده است.

جالب است بدانید نظرات در خصوص اختراع این دانش آموز چینی به شدت متناقض است. بعضی می گویند او متقلب است و عده ای دیگر می گویند که او راهی مناسب برای خاتمه دادن به وظیفه خسته کننده اش پیدا نموده است و باید ابتکار او را مورد تشویق قرار داد.

اما اوچگونه این کار را انجام داد؟ این دانش آموز باهوش ابتدا یک روبات نویسنده را خریداری کرد و سپس به جای این که از روبات بخواهد الگوهای تکراری را بنویسد با ایجاد تغییرات در نرم افزار روبات، سیستمی را یاجاد کرد که روبات از دستخط وی به شکل مو به مو کپی کند و در اصل تکالیف را به صورت اختصاصی برای او بنویسد.

خواندن و نوشتن با مهارت در زبان چینی احتیاجمند شناخت هزاران کاراکتر است. کپی کردن آنها به صورت مکرر اغلب به عنوان گامی ضروری در یادگیری نحوه نوشتن دیده می شود. اما بسیاری از دانش اموزان از یادگیری این فرایند سخت خسته شده اند. به خصوص این که گاهی یادگیری یک عبارت احتیاج به صدها بار تکرار دارد.

اما جالب ترین نکته این گزارش به موضوع افشای ساخت این روبات باز می شود. درواقع این دختر باهوش روبات خود را مخفیانه طراحی نموده بود و در هنگام انجام تکالیفش سرگرمی می کرد. اما پس از آن که چندین بار زودتر از حد انتظار مادرش تکالیفش را انجام داد، مادرش به او مشکوک شد و در حین تمیز کردن اتاقش این روبات متقلب را پیدا کرد.

منبع: انتخاب
انتشار: 11 دی 1401 بروزرسانی: 11 دی 1401 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 2181

به "اختراع دختر چینی برای فرار از انجام تکالیف مدرسه ، روباتی که با دستخط دانش آموزان مشق می نویسد (تورهای چین)" امتیاز دهید

1 کاربر به "اختراع دختر چینی برای فرار از انجام تکالیف مدرسه ، روباتی که با دستخط دانش آموزان مشق می نویسد (تورهای چین)" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختراع دختر چینی برای فرار از انجام تکالیف مدرسه ، روباتی که با دستخط دانش آموزان مشق می نویسد (تورهای چین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید