باشگاه تراکتور: تضمین سلامت بازیکنان را بدهند تا بازی کنیم

به گزارش تاورنا، نماینده باشگاه تراکتور گفت: بهاروند به عنوان نفر اول فدراسیون فوتبال باید سلامت بازیکنان را تضمین کند تا بازی کنیم.

باشگاه تراکتور: تضمین سلامت بازیکنان را بدهند تا بازی کنیم

به گزارش تاورنا به نقل از تاورنا، بهداد بیات نماینده مالک باشگاه تراکتور، درباره اینکه این باشگاه همچنان بر موضع خود مبنی بر انصراف از لیگ برتر فوتبال پابرجا است، اظهار کرد: ما هنوز به بیانیه ای که 2 هفته پیش امضا کردیم پایبند هستیم و بهاروند به عنوان نفر اول فدراسیون فوتبال باید تضمین سلامت بازیکنان را بدهد تا بازی کنیم.

بیات ادامه داد: به هر حال ما نمی توانیم 10 درصد از پروتکل فیفا را اجرا کنیم و فقط بحث وجود تونل بهداشتی در استادیوم ها مطرح نیست، چون هزاران اتفاق ممکن است رخ بدهد. نکونام چند روز پیش گفت که باشگاه اوساسونای اسپانیا زیرساخت لازم برای برگزاری بازی ها را فراهم نموده است، اما در اینجا این زیرساخت ها فراهم نیست.

وی درباره اینکه گفته می گردد فقط زنوزی برموضع خود مبنی بر انصراف از لیگ برتر پافشاری می نماید، گفت: نه علاوه بر 4 باشگاه خصوصی مابقی تیم ها هم مخالف برگزاری لیگ برتر فوتبال هستند. به طور حتم تا زمانی که بهاروند تضمین ندهد هیچ بازی انجام نمی دهیم.

بیات درباره اینکه مسئولان فوتبال بیان نمودند که در صورتی باشگاه ها در لیگ برتر شرکت ننمایند به ارگان قضایی معرفی می شوند، گفت: ما به تهدید مسئولان فوتبال عادت داریم. به هر حال فدراسیون فوتبال از باشگاه ها تشکیل شده و باشگاه ها هم از بازیکنان به وجود آمده اند و اگر باشگاه ها و بازیکنان نباشند فوتبالی نمی ماند. باشگاه ها خصوصی هزینه می نمایند و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید مدیران باشگاه ها را جمع نمایند و صحبت های آن ها را بشنوند.

نماینده مالک باشگاه تراکتور درباره اینکه جلسه ای با باشگاه های خصوصی برای جلب رضایت آن ها برگزار نشده است، بیان نمود: جلسه ای با مدیرعامل تراکتور و مدیران 15 باشگاه دیگر برگزار نشده است تا نظرات آن ها را جویا شوند.

او درباره اینکه امروز زمان برنامه بازی های لیگ برتر هم اعلام شده است، گفت: زمان بازی ها از یک ماه پیش اعلام شده بود، اما دوباره بازی ها به تعویق افتاد. مسئولان سازمان لیگ برنامه خود را با قاطعیت اعلام نمایند و بهاروند هم باید نامه تضمین بدهد که سلامت بازیکنان تامین می گردد.

بیات درباره اینکه گفته می گردد مثبت شدن تست کرونای 6 عضو تراکتور بهانه ای برای انصراف از لیگ برتر فوتبال ایران است و اینکه فقط یک بازیکن از تیم بزرگسالان به کرونا مبتلا شده است، گفت: نتایج تست کرونای 6 عضو تیم ما به فدراسیون فوتبال ارسال شده است و اگر تست ها محرمانه نبود آن را رسانه ای می کردیم. همچنین حتی اگر یک نفر از تیم ما به کرونا مبتلا شده باشد چه تضمینی وجود دارد که او ویروس را به مابقی بازیکنان انتقال ندهد. ما یک بحث داریم که پروتکل فیفا به طور کامل از سوی همه باشگاه ها اجرا گردد و سازمان لیگ هم تضمین سلامت بدهد.

نماینده مالک باشگاه تراکتور درباره اینکه گفته می گردد که باشگاه های خصوصی نمی خواهند مابقی قرارداد بازیکنان خود را بدهند و به همین علت قصد شرکت در بازی ها را ندارند، اظهار کرد: اعضای تیم ما مطالبات اقتصادی خود را تا به امروز مطابق با قراردادشان دریافت نموده اند و زنوزی مالک باشگاه هم بیان نمود در صورتی که لیگ برتر تعطیل گردد پول بازیکنان را تمام و کمال می دهد. باشگاه های خصوصی می گویند که فدراسیون فوتبال باید زیر ساخت های فوتبال را درست کند.

  • برنامه 3 هفته مسابقات فوتبال لیگ برتر نوزدهم اعلام شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 مرداد 1399 گردآورنده: taverna.ir شناسه مطلب: 1067

به "باشگاه تراکتور: تضمین سلامت بازیکنان را بدهند تا بازی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تراکتور: تضمین سلامت بازیکنان را بدهند تا بازی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید